kayıt


phillip cocu

 1. 1
  uzun yıllar barcelona ve psv forması giymiş eski hollandalı futbolcu.gelecek sezon psv‘de teknik direktör olarak çalışacak.
  #106720 syd12 | 6 yıl önce
   
 2. 2
  küçükken ismiyle "pipi kuku" diye dalga geçtiğim futbolcu.
  #106723 ssbarlas | 6 yıl önce
   
 3. 3
  antrenörlük işinde başarılı olacağını hızlıca göstermiş isim.fıstık gibi genç bir takım kurmuş.
  #127813 syd12 | 6 yıl önce
   
 4. 4
  hayırlı olsun.
  #322097 john abruzzi 12 | 1 yıl önce
   
 5. 5
  gelir gelmez medyada şahsı üzerinden karalama kampanyaları başlamış ve bazı çevrelerin korkularını dağlardan aşırmıştır. yeni dönem başlıyor, herkes hazır olsun.
  #322098 brazza | 1 yıl önce
   
 6. 6
  eveeeet. şimdi bu entry'yi girmeden önce, aykut ve aziz'den ne kadar nefret ettiğimi, bir daha tesislerden içeri alınmamaları gerektiğini düşündüğümü söylemem şart.
  gelelim cocu'ya... gün itibarı ile apaçık görülüyor ki kendisi de önceki birkaç "hoca" gibi fener'in genlerine uygun olanlardan değil... cocu, dengeli futbol uğruna takımın zeki oyuncularını kesen, iki adım fazla koşuyolar diye(o da malca kaptırdıkları topların peşinde) zekaları en kıt adamları tutuyor. çok tanıdık geliyor değil mi? yılların çöpü alper'i topçu sanıyor, herkesin satılması için dua ettiği dirar'i ilk 11'de oynatıyor. vay anasını. kendisine şu şartlar altında sabretmenin bi manası da yok bu yüzden, bu vasat bile olmayan futbolculardan yıldız yaratamayacağına göre. o aptal koşu mentalitesini değiştirmediği sürece bundan bir bok olmaz!
  ali koç olsam yemin ederim şu mal futbolcuları gerekirse bonservissiz bile olsa yollarım, yollayamadığımın da kontratını feshederim. cocu'ya da sittin sene transfer konusunda danışmazdım. yoksa moussa sissoko gibi yine aynı koşan beyinsiz tayfayla dolacak takım. nerden buluyoruz böyle kabız sever hocaları yav. dünyada vitor pereira, aykut ve cocu'dan başka böyle hoca yoktur, olamaz... allah tüm fenerlilere sabır versin.
  #322230 celthora | 11 ay önce
   
 7. 7
  geçen haftaki kayserispor maçında daha istanbul'a geleli 5 gün olan reyes'i bölgesi dışında yani dos olarak 70 dakika oynatan,orta sahayı bomboş bırakarak rakibin hızlı ataklarına maruz kalmamıza sebep olarak maçı kaybetmemizde payı büyük olan teknik direktör.
   
 8. 8
  yine koca bir sezonumuzu hiç eden başka bir hoca ve nihayetinde 10.haftadan kovuldu, geç bile kalındı.
  #322275 riquelme 12 | 9 ay önce
   
 9. 9
  hollanda ligi dışında iş yapması imkansız olan. fenerbahçe'de alt yapı dışı görev almaması gereken isimlerdendir.

  ingiltere ve alman liglerinde ligi domine eden takımların hocaları dışında teknik adam almayacaksın yoksa nane limon olur tüm sezon.
  #322309 mematiumrede | 2 ay önce