kayıt


aziz yıldırım

 1. 2311
  heyet-i vükelasını da alıp biran önce sektir olup gitmesi gereken hain, bir adam bir şeyi doğru yapamazmı ya yapamıyor hata üstüne hata hata üstüne hata sümüklü dursun bile geçti bunu neresinden tutsan elinde kalıyor ölsün istiyorum lan ölsün amını yurdunu sikeyim hayatı zindan etti.
   
 2. 2312
  bu şahsın fenerbahçe menfaatlerini düşünmediğini öyle bir amacı olmadığı çok çok önceden belliydi tek derdi kendi özgürlüğünden olmamak ticaretini daha iyi yapabilmekti , zamanında biz muhalifler eleştirirken bizi hain ilan eden kitle şimdilerde kötü sonuçlara istinaden başkana gönül koymuş * bu tepkileri vermek için fenerbahçemizin yerin dibine mi girmesi gerekiyordu? başarılı geçen ersun hocalı sezonun ardından hocayı saçma saçma sebeple arka beşlideki 5 o çocuğu yüzünden hoca göndererek biz bu günleri hak ettik. ersun hoca şampiyon yapmadı futbolcular yaptı diyenler aradan geçen sezonlarda neden şampiyon olamadık bunun bir açıklaması var mı?

  dürüst olun devre arasında başkan yeni bir transfer yaptığında iyi sonuçlar aldığımızda yine onu savunmaya geçeceksiniz değil mi ? evet geçeceksiniz çünkü sizler için puan durumu, transferler, galibiyetler önemli ama fenerbahçenin geldiği durum , başkan koltuğundaki adamın davranışları, fenerbahçeli olmayan yerli ve yabancı insanların bize bakışı, taraftara oynanan oyunlar, söylenen yalan sözler, boş vaatler umrunuzda değil. bu yazı üsteki yazara cevap niteliğinde değildir *
  #315245 ultrasfenergfb | 9 ay önce
   
 3. 2313
  pazar günümün rezil geçmesini sağlayan iskelet-et bütünleşmesi, ulan yataktan kalkasım gelmiyor kahvaltı yapamıcam, yaşam isteğimi soğuttun şu pazar günü.
  #315247 siyasibakis | 9 ay önce
   
 4. 2314
  kendisinden başka bir başkanı görmediğim zat.aynı malum kişi gibi üstelik kongre üyelerinin tamamı kendisinin seçtikleri azarladığı medya emir eri aykut ve futbolun f sinden anlamayan kardeşi ile sorumlu oldukları başarısızlığın bile faturasını bize kesip kurbanı oynamıyorlar mı deli oluyorum.
  #315362 perseus12 | 8 ay önce
   
 5. 2315
  bizden olmayan şahıs. biz başkanı fetö'nün elinden aldık. fetö'ye dur dedik, sen benim başkanımı nasıl alırsın, sen benim camiam üzerinde nasıl plan yaparsın, sen fener'le başa çıkamazsın dedik ve çekip aldık başkanı. biz fenerbahçe'den yana tavır koyduk, kurumsallığı seçtik, kendi başkanımızı kendimiz belirleriz size ne oluyor dedik. başkan hapisten çıktı, bizim onu sahiplenişimiz gibi sahiplenmedi bizi. bizim camia menfaatlerini gözettiğimiz gibi düşünmedi camiamızı. koltuk ikbali güttü, fenerbahçe'ye çöreklenenlere en güzel cevabı kupalar kazanarak verileceği gerçeğinin es geçti, ersun yanal'ı kovdu belki de bizim beş senemizi, maddi kazançlarımızı, yıldızımızı, imajımızı çöpe attı. başkan, bizim onu düşündüğümüz gibi düşünmedi. içeriye girip çıkınca herkesi düşman belledi. bizi bile, bizi bile itti, sarılmadı. taşıma suyla değirmen döndermeye kalktı, kendi taraftar grubunu oluşturmaya çalıştı, yanına bedavacı üç beş havuzcuyu aldı. şimdi bakıyorum da kendisini ezelden destekleyenlerin bile büyük çoğunluğu artık değişim diyor. on dokuzuncu şampiyonluğumuzun ardından bıraksa yine olumlu ayrılabilirdik, dördüncü yıldızın arefesinde işleyen düzene çomak sokmasa yine güzel anılardan bahsedebilirdik ama o öyle olsun istemedi. efsane olmak yerine bizden olmamayı seçti.
  #315408 715 | 8 ay önce
   
 6. 2316
  ali koç'u hain ilan etmesi yakındır mayıs kongresine hazırlıklar yapmaya başlamış paralı köpeklerini kongre üyesi yapıyor onur gurur şeref yerle yeksan, allah belanı versin ne diyeyim.
   
 7. 2317
  fenerbahçe tarihinin en büyük haini. kendisini her mecrada ölümüne savunan taraftarını düş kırıklığına uğratmış bencil ve rezil bir başkan.
  #315475 aaortega 12 | 8 ay önce
   
 8. 2318
  ''tıkla yandex'e robben gelsin'' denilen günlerden kadro kalitesi olarak bursaspor ile yarışır duruma gelmiş bir takıma başkanlık yapan kişi. büyük kumar oynadı ancak kaybetti.
  #315476 srecko94 | 8 ay önce
   
 9. 2319
  Sistemsizliği sistem yaparak pırıl pırıl parlayan fenerbahçe'yi matlaştıran şahıs.
  #315525 715 | 8 ay önce
   
 10. 2320
  başkanlık yaptığı sezonların yarısında gs şampiyonluğu gören şahıs. gs ile 2. yıldızını takmaya yakın.
   
 11. 2321
  bugün trafikte bir mc donalds kuryesiyle kavga ettiği iddia edilen isim. ayrıca kuryeye renginizi siktirmeyin dediği yönünde de iddialar mevcut.
  #315675 basargfb 12 | 8 ay önce
   
 12. 2322
  Kasada 100 milyon var dedikten sonra 60 milyon euro kredi çeken inşaatçı başgan. Yeni arsalar ve inşaatlar mı geliyor, kongre hazırlıkları mı, rvp'nin maaşını mı ödeyeceğiz yoksa borcu borçla mı kapatacağız?
   
 13. 2323
  git.
   
 14. 2324
  son çektiği krediyle koltuğa kazığı çakmış manyak. artık ali koç rüyası görenlerin de bu rüyadan tez zamanda uyanması dileğiyle. ölene kadar gitmeyecek amk!!!
  #316163 imdatbutonu 12 | 8 ay önce
   
 15. 2325
  Kongre için çalışmalara başlamış ruh hastası. En önemli silahları (bkz: ertuğrul özkök ) ve (bkz: saadettin tantan)mış. Vizyonuna tüküreyim senin. Rezil herif. Bu bile bu ruh hastasindan kurtulma zamanının artık gelip geçtiğine delildir. Nasıl bir belaymış bu herif ya.
  #316173 tatarbey | 8 ay önce