kayıt
21.01.2018
Fenerbahçe - Göztepe
Süper Lig
1 Başakşehir   17 11 3 3 36
2 Galatasaray   17 11 2 4 35
3 Fenerbahçe   17 9 6 2 33
4 Beşiktaş   17 8 6 3 30
5 Kayserispor   17 8 6 3 30
6 Göztepe   17 9 3 5 30
7 Trabzonspor   17 8 5 4 29
8 Sivasspor   17 8 2 7 26
9 Bursaspor   17 7 4 6 25
10 Yeni Malatya   17 6 4 7 22
11 Kasımpaşa   17 5 4 8 19
12 Akhisarspor   17 5 4 8 19
13 Alanyaspor   17 5 3 9 18
14 Osmanlıspor   17 5 2 10 17
15 Antalyaspor   17 4 5 8 17
16 Konyaspor   17 4 3 10 15
17 Gençlerbirliği   17 3 5 9 14
18 Karabükspor   17 2 3 12 9


aziz yıldırım

 1. 2359
  kulübün başına daha da büyük çorap örebilmek için 2500 yeni üye alımı yapan zat.
  #319728 dr sheldon cooper12 | 33 dakika önce
   
 2. 2358
  2500 yeni üye alımı yaptığı söylenen firavun, gitmen için ne yapalım beddua mı edelim gebermeni mi bekleyelim defol git artık yeter aq yeter yeter yeter.
   
 3. 2357
  topluma ve kişilere karşı tutumuyla, yaptığı ve yapamadığı transferlerle, sattığı ve satmadığı oyuncularla, getirdiği ve gönderdiği hocalarla, yaptığı uzun soluklu sözleşmelerle kulübü batağa saplamış nefret objesi. ismail kartal'dan bu yana devre arası yapılmayan takviyeler nedeniyle şampiyonluklar kaçtı yahu bir insan hiçmiş akıllanmaz hiçmi arlanmaz halen aynı hataları yapmaya devam ediyor lan git 20 milyon euro bankadan kredi çek zaten kimse sana niye çektin demiyor ona da gerek yok ikna et ozan'ı sat josef'i gönder ismail'i kirala fernandao ve aatıf'ı al sana bütçe al sana transfer imkanı, allah rızası için defol git başımızdan inşaatçılık mı yaparsın sudan konsolosu mu olursun ne olursan ol yeter ki defol git.
   
 4. 2356
  ikili ilişkileri feci kötü olması sebebiyle yaptığı sözleşmelerle kulübün eline kolunu bağlayan sevimsiz kişi. adamda tatlı dil yok strateji yok, futbolcu gönderirken rencide ederek gönderildiği için bizden gidenler her daim bize düşman olmuşlardır, şu durumda fiko olsaydı hatta beğenmedikleri dursun olsaydı yabancı sorununu çözerdi mesela de jong sorununu 250 bin euroya çözdüler iyi bir sol bek alırlarsa aynı gün zorlanmadan latovlevici satar yada kiralarlar ama bizimkinde insani duygular olmadığı ve her zaman yaptım oldu'larla kulüp yönettiği için oyuncularda ellerindeki silahı sonuna kadar kullanıyorlar, babacan bir adam olsaydı örneğin aatıf'ı fernandao'yu kameni'yi ikna eder kontenjanı boşaltırdı hasan ali ve ismail'den birini evladımızsın yaptıklarını unutmayacağız her zaman kapımız açık sözleriyle yumuşatır kulübü en az zararla kurtarırdı ama nerede bu arkadaşta o meziyetler, beyefendi tam bir derebeyi tam bir deli dumrul al işte aq transfer yapamayacak hale geldin.
   
 5. 2355
  cenk tosun fbde olsaydı da everton bu paralara cenk'i isteseydi aziz bey acaba ne yapardı diye düşünmeden edemiyorum bence satmazdı mundar ederdi kadro dışı bırakırdı yine satmazdı adamdan sanki topçu değilde kızını istiyorlar acayip bir ruh hali içerisinde şuna inanıyorum fb kadrosundaki bizim işe yaramaz dediğimiz birçok oyuncuya teklif geliyordur yedek fernandao'yu 12 milyon euroya satmayan bir adam neler yapmaz.
   
 6. 2354
  https://hizliresim.com/PO8l7v
  #319089 715 | 3 hafta önce
   
 7. 2353
  salih uçan; ''İlk olarak Roma beni satın almak istedi. 10 Milyon Euro verdiler, ama Aziz Başkan beni bırakmak istemedi. Salih, 'ben sana güveniyorum. Başarılı yollar gideceğiz' dedi" diye konuştu..


  senin allah belanı versin sadece josef-salih-fernandao-oğuz kağan'da kayıp 43 milyon euro, senin gibi haysiyeti düşük ticaretten anlamaz başka bir mal görmedim defol git ulan kulübü 3 kuruşu muhtaç bıraktın halen oyuncu satmamakta ısrar ediyorsun.
   
 8. 2352
  takımın kazandığı ivmeye binaen adı anılmayan despot başkan, unutmadık bu kulübe yaptığın kötülükleri uzun uzun yazmaya gerek yok, her ne olursa olsun son 5 ayına girdin.
   
 9. 2351
  yine bir yerlerde tesisler yapan kişi, yahu git inşaatını başka bir camiada yap biz yeterince tesisleştik.
   
 10. 2350
  http://www.fanatik.com.tr/2017/11/27/aziz-yildirim-kulubumuzu-yok-etme-calismalari-yapildi-1333704

  10 senedir niye sustun o zaman diye sormak istediğim zevat. niye anlamak için 4 sene bekledin? neyi anlayamadın? nereye kadar daha ben bu kulüp için hapis yattım diyeceksin? allahtan bela mısın? seni hak edecek ne yaptık biz? elinle kurduğun her şeyi kendi elinle yıktın, seni iyi anmamızı imkansız hale getirdin, zico'yu kovduğun günden beri fenerbahçenin lehine allah rızası için 5 hamlen yok. illallah getirdin, ikrah ettirdin kendinden. git be adam. git. git.

  senin adını bilmezken ben fenerbahçe maçına kaçıyordum evden. senin dünyada var olduğunu bilmezken fenerbahçe gol atınca evde gol sevinci falan yapıyordum. sen fenerbahçeli isen ben değilim, 110 yıllık kulübün 20 yılına, 31 yıllık fenerbahçeliliğimin 20 yılına elini sürdün yeter be adam. çok mu seviyorsun fenerbahçe'yi? git o zaman çoluğunla çocuğunla ilgilenirken uzaktan sev. ne hırsmış, ne koltuk mevki aşkıymış be aziz sendeki. yeter be aziz. sen de öleceksin be aziz, sana da pamuk tıkayacaklar. sultan süleymana kalmadı dünya sana da kalmayacak. git be aziz. git artık.


  allah bir desen, tövbe haşa şüphe ediliyor be adam. verip tutmadığın sözler buradan köye yol olur. itibarsızlaştırdın kendini bana ne başını ye de fenerbahçe'yi itibarsızlaştırıyorsun senelerdir. onulmaz derecede zarar veriyorsun. kulübü koruyacağım diye batırmaya başladın. bıktırdı tesisin, kompleksin, yapın, yapı kooperatifi mi ulan fenerbahçe? inşaat şirketi mi?

  git be aziz. babam yaşında adamsın, bunları denk gelse yüzüne söylesem 15 yaşında liseli bebe gibi davranacaksın. ne yapalım aziz ultraoğlanlar gibi kendi stadımızı mı yakalım gidesin diye? ne yapalım aziz paralı adamlarından dayak yemeyi göze alıp her maç stada gelip istifa mı diyelim? boşa götünüzü yırtmayın istemedikçe gitmem mi diyeceksin jipinin içinden? kızdırmayın beni asla gitmem ne demek aziz? fenerbahçe babanın malı mı, dingonun ahırı mı, aziz babanın çiftliği mi aziz? allah aşkına kendine gel be adam, bir kere de sözünün arkasında dur be adam. git yargıtayı temyizi istinafı cas'ı maa'sı helvacısı köksalı tazminatı batsın, bütün haksızlıklar, hukuksuzluklar yerin dibine batsın git artık. git allah lillah aşkına git aziz. çek elini fenerbahçemden yeter. senden beteri mi gelecek? gelsin aziz. ali koç hasan koç hüseyin koç selami koç mehmet koç kim gelirse gelsin ama sen git aziz. git aziz. git

  delirttin ulan delirttin milleti. her hafta sonu evde huzursuzluk çıkıyor, hanım başlarım azizinden volkanından diye isyan bayrağı çekti. bu taraftar neden güneşimi kaybettim diye tezahürat yapıyor be aziz? sen kaybettirdin, güneşimizi balçıkla sıvamaya çalışıyorsun ama olmuyor aziz. fenerbahçeyi daha da balçıkla sıvama adabınla git aziz.

  tehdit mehdit etmiyorum, haddime de değil. işgal ettiğin makama saygımız var. ama hayvan terli artık aziz, yemiyor gemi. yeter aziz genç ömrümü çürüttün yeter. 20 koca senenin hatrına git aziz. bırak batacaksa sensiz batsın fenerbahçe, bırak batsın. manen batırdın, parayı buluruz, maddiyat kolay. rezillik, fakirlik gelir geçer allah can sağlığı versin demişler. hatta bulamayalım aziz, küme düşelim. bırak sıfırlamaya yemin ettiğin itibarımız kalsın elimizde.

  cas davasını hangi milli çıkar için geri çektin aziz? 20 senedir beni konuşturmasınlar diyorsun, konuş artık aziz. fenerbahçe'ye kurşun sıkılmasında, fenerbahçe'nin yarattığın nefrette her geçen gün boğulmasında zerre kadar kusurun yok mu aziz? kimse bizi sevsin diye bir talebimiz yok, sevmeyen küçük kızına almaz da fenerbahçe'yi kollektif olarak nefret edilen bir yapı haline getirdin be aziz. kişisel hırsların, hezeyanlarınla 110 yıllık çınarı gölgesine pislenilen bir hale getirdin. için hiç mi acımıyor be adam? bu nasıl sevgidir aziz? sevdiği kızı onu terk etti diye vuran hırbolara döndün farkına var be aziz. buna saplantı, takıntı deniyor aziz, masumiyet filmindeki bekirden farksızsın aziz. git aziz allah aşkına git.

  çık de ki, ben de bir insanım, elbet hata ettim de. 20 yıl fenerbahçe'yi sen yönetseydin de. kolay değil amenna, yaşadıklarını görmüyor değiliz. ama bahane etme artık aziz. helallik iste verelim, kasten fenerbahçe'ye zarar verdiğine inanmıyorum, belki de inanmak istemiyorum. verdiysen de üzerinde hakkım var, dibine kadar var, eğer gideceksen benim hakkım sana helal olsun aziz. ama git ne olursun git artık, çekil köşene. bırak kaldıysa bir gram minnet duyalım, en azından duymaya çalışalım yaptıklarına. salt iyi niyetle olsaydı bu işler kimse cehenneme gitmezdi.

  yeter artık aziz, edi bese aziz, ich habe die nase voll aziz, enough is enough aziz. başka dil bilmiyorum, anladığım 4 dilde de yazdım yeter aziz.
  #317938 beto16dan | 2 ay önce
   
 11. 2349
  sevdiklerinin önemli günlerini resmi siteden paylaşmaya devam eden başgan.
   
 12. 2348
  Atesle oynayan baskan.
  Kulubu batiriyor. Senelerdir gitmiyor.
  #317582 Kuzguncuk | 2 ay önce
   
 13. 2347
  eğer mayısta verdiği sözü çiğneyip aday olursa insanları iyice kulüpten soğutacak olan insan. bir de hileyle, parayla seçimi kazanırsa olabilecekleri, fenerbahçe'ye baktığımızda ne hissedeceğimizi düşünmek bile istemiyorum. ben mayıstaki seçimden sonra değil 1 dönem daha, 1 gün bile aziz'in yüzünü görmeye dayanamam. kaldırmaz artık bünye. kulüpten tiksinme seviyesine varır iş.

  git artık. ne olur git. senin devrin biteli yıllar oldu. biz bıktık. yüzünü görmekten, kulübün içine edişini izlemekten, verdiğin saçma salak kararlardan, çöp transferlerinden bıktık. bizde sabır kalmadı. sana baktığında midesi bulanıyor artık insanların. git artık yeter ya.
  #317576 richard harrow | 2 ay önce
   
 14. 2346
  halen devre arasında transfer yapacağız lige asılacağız palavralarına sığınan aciz kişi, en büyük transfer senin gidişin ali koç'un gelişi olur anla bunu.
   
 15. 2345
  https://twitter.com/incicaps/status/927202714400055297