kayıt


fenerbahçe spor kulübü kongre üyesi

 1. 7
  aziz yıldırım'ın karşısına bir aday çıkarsa nasıl tavır alacakları merak ettiğim kongre üyeleri. son seçim sonuçları şöyle:

  mehmet ali aydınlar: 2.383
  aziz yıldırım: 6.821
  geçersiz:176
  toplam kullanılan oy: 9.380

  kongre üyelerinin bir çoğu aziz yıldırım döneminde kulübe üye yapılmış. amatör branşların hepsi aziz yıldırımı desteklemiş. hatta 1907 derneği'de. kadıköylü üyelerde yıldırımcıydı. arada büyük bir fark var gibi gözükse de bence aydınlar fena oy almamış. mehmet ali aydınlar'a büyük bir tepki vardı. federasyon başkanlığı yapmamış olsaydı fenerbahçe'nin başkanı olabilirdi. kendini taraftara anlatması gerekiyor. bu da aziz yıldırım döneminde imkansız. neyse konumuz bu değil.

  bence seçime başka bir aday girse alabilir. mesela sadettin saran girse fena oy almaz. alamasa da aziz yıldırım yönetimini sallayabilir. yaşanılan sportif başarısızlıklar, aziz yıldırım'ın geçirttiği sinir buhranları, galatasaray'ın bu sene aldığı şampiyonluk, fenerbahçe'yi en rahat şampiyon yapan hocayı göndermesi etkilemiştir üyeleri.amatör branşlardan yine full çeker ama diğerlerinden büyük olasılıkla oy kaybeder.

  yani aziz yıldırım yine aday olacaksa eli düzgün tek bir aday çıksa iyi olur. ali koç'a hiç değinmiyorum. bence o aday olursa alır gibi geliyor. bir çok kişi aziz yıldırım ile seçim yarışına giren hiç kimse galip gelemez diyor ama şu tabloya bakınca umut var gibi duruyor.
  tabi kongre üyesi olan ya da kongre üyelerini tanıyan, bilen varsa gelip bize anlatabilir. biz de ona göre boşuna ümit etmeyiz.


  #236626 piraye 12 | 3 yıl önce
   
 2. 9
  Başarısızlık,
  Büyük paralara alınan topçular,
  Başarısızlık,
  Kongre günü alkış dopingi,
  Büyük başkan, aziz abi,
  Bizi bırakma ucuzluğu,
  Muhalifleri alkışlarla sindirme,
  Cehennem donana kadar aziz Yıldırım,
  Başarısızlık,
  Şampiyonluk,
  Hoca kovma süreci,
  Başarısızlık,
  Kongre günü..

  Yukarıdaki kısır döngünün değişmezleri. Aziz Yıldırım; mevlana celaleddin rumi, bunlar; Şems-i Tebrîzî. Bu nasıl Afyonlanmaktır. Bunların birçoğu okumuş varlıklı insanlar bir de. Camiada başka adam yoktur, ehven-i şer niyetine seçersin hep. Yahu senin koç'un var, saran'ın var, bir dolu adamın var. Bir baş kaldır, bir söz al, alkışlama, oy verme. Aralarındaki muhalif insanları selamlıyorum. Diğer insanlara ise ne diyeyim ki? Aynı kişiyi tercih edip aynı sonuçları almamıza neden oluyorlar. Bunlar da bizim liselilerimiz. Aferin, devam edin. Fenerbahçe için en iyisini yapıyorsunuz (!)
  #276852 715 | 2 yıl önce
   
 3. 14
  (bkz: Fenerbahçe babanızın çiftliği değil)
  #282517 715 | 2 yıl önce
   
 4. 21
  aziz yıldırımcı olanlarının fenerbahçe'yi kuruttuğu üyelerdir.

  haydi hep birlikte ideolojilerimizi bağıralım ve her manada temsilcimizin aziz yıldırım olduğunu haykıralım, sağa sola çare aziz yıldırım yazalım. aziz yıldırım'ın kırmızı dediğine al, siyah dediğine kara diyelim. vefa nedir bilmeyelim (küçük olan hariç), her giden teknik adam ve futbolcuya sayalım, sövelim. büyük başkan diye bağırmadan evvel başkanın sarı kravatına ithafen hepimiz sarı gömlek giyelim. cehhennem sıcaklarında da sibirya soğuklarında da cehennem buz tutana kadar aziz yıldırım deyip fenerbahçe'nin ali menfaatini elimizin tersiyle itelim. her başkan adayını kötüleyelim, volkan demirel gibi bir yiğidi güzelleyelim. kocaman'ı bazen sevelim bazen de sevmeyelim, başkan giremez deyince susalım, yeniden gelince sevgi duyalım.  aziz yıldırım'dır önderimiz,
  aynı zamanda ruhani liderimiz,
  betondan da anlar futboldan da
  aziz başkan n'olur bizi bırakma.

  galatasaray dördüncü yıldızı takmış kime ne
  böyle giderse beşiktaş da bizden önce takacak bize ne
  herkes gider volkan kalır kalede
  her yer aziz her yer yıldırım anladın mı hergele!

  #312861 715 | 9 ay önce
   
 5. 25
  azo'nun kucağında olan kesimi faruk Ilgaz tesisindeki havuzda boğulsa keşke dediğim topluluk.
  #315446 franz392 | 8 ay önce
   
 6. 27
  (bkz: paralı köpekler)
  #317307 imdatbutonu 12 | 7 ay önce