kayıt


galatasaray

 1. 908
  ananın amı galatsaray a na nın a mı ga la ta sa ray a na nın a mı ga la ta sa ray heyh heyh heyh yehy hey
  #321942 Akçaabatlee61 | 2 ay önce
   
 2. 907
  (bkz: ipne galatasaray)
  #321926 cagatayyfb | 2 ay önce
   
 3. 906
  tam rüzgarı arkasına alıp, bu gazla liderliğe kadar yükselmişken gençlerbirliği'nden küsküyü yiyerek kendine gelen takım. düşüşlerinin başlangıcı bu maç olsun inşallah.
  #321910 vamosfener85 | 2 ay önce
   
 4. 905
  -- (bkz: spoiler) --

  UEFA kontrol Kurulu'nun, 1+1 yıllık cezanın ikinci bölümünün uygulanması için tavsiye verdiği belirtildi. Başkan 9 Mart'ta Nyon'a gidip UEFA'ya savunma yapacak.
  -- (bkz: spoiler) --

  uefa'yı türkiye cumhuriyeti kurumlarıyla karıştıran kulüp, burada vergi vermezsin ama vergisi yoktur yazısı alabilirsin burada futbolcuların maaşını ödemezsin ama temiz kağıdı alabilirsin ama ffp'ye uymazsan gs üniversitesinde yetiştirerek lobicilik yaptırdığın monşerler bile seni kurtaramaz o şemsiyi sokarlar içinde de açarlar.
   
 5. 904
  helal olsun dediğim camia. adamlar dursun'u baskıyla ite kaka önce genel kurula zorladı, oradan postaladı. bizim camiaya diyecek lafım yok, biat etmekten başımız dönmüş, fenerbahçe'yi çiftliğe çeviren adamlara tamah eder olmuşuz.
  #319911 vamosfener85 | 5 ay önce
   
 6. 903
  Bu liseliler bile değişmesi gerektiğinde başkan değiştirebiliyor. Bizimkisi 20 yıl oldu. Fenerbahçe camiası 4-5 yıldır diş ağrısıyla yaşıyor. Ulan Allah'tan reva mı bu be. Koca koca adamlar ağızlarını açıp başlarlar, "kişiler önemli değil, aslolan Fenerbahçe'dir" demeye. Yahu bizim camianın önceliği niçin Aziz Yıldırım oldu peki?
  #319910 715 | 5 ay önce
   
 7. 902
  basketbolda iyiden iyiye yenilmez armadaya dönen kulüp.

  https://twitter.com/GSBasketbol/status/953340946753736704
   
 8. 901
  kadın basketbolda beşiktaş'a 62-61, erkek basketbolda bize 83-62 ve futbolda trabzonspor'a 2-1 yenilerek 29 ekim 2017'yi kabul günü olarak geçiren takım. cumhuriyet bayramı rocky balboa'da alerji yaptı galiba.
  #316948 Gigione | 8 ay önce
   
 9. 900
  bizimle oynadıkları maç göstermiştir ki kendileri taraftar ve medya gazıyla şişirilmiş bir balondur. maçtan önce 3 atarız 5 atarızlar havada uçuşuyordu. hadi hepsini geçtim, fener leş, çöp diye kendilerini kandırmaları da son bulmuştur. ts bunları paketleyip evlerine yollarsa yarıştan kopacak moda girerler. ne de olsa taraftarları başarı endeksli. en ufak istikrarsızlıkta tudor istifa, yönetim istifa diyecekler.
  #316885 vamosfener85 | 8 ay önce
   
 10. 899
  taraftarının hakem yaraladığı, sahaya onlarca cisim attığı karşılaşma olan 22 ekim 2017 galatasaray fenerbahçe maçından sonra saha kapatma cezası almayan takım. evet, bir maç bile almadılar.
  #316802 715 | 8 ay önce
   
 11. 898
  subliminal mesajlarla başarılarının asıl kaynağına vefa gösteren yırtık camia yalnız bu defa ebelendiler ayrı konu, dünya biliyor ki siz kendi çıkarlarınız için ona buna alet olmakta beis görmeyen oryantal bir camiasınız haa orası olmuş ha burası.
   
 12. 897
  22 ekim 2017 galatasaray fenerbahçe maçı sonrasında arsızca hakem diye ağlayabilen camia.

  bir de malum koreografi ile alakalı soruşturma açılmasına içerlemişler. mesaj var veya yok. ona takılmıyorum. senin tarihinin en önemli futbolcusu bu yapının mensubu değil midir? bu adam senin formanı giydiği süreçte takım arkadaşlarını yönlendirip takımı cemaat yuvası haline döndürmemiş midir? bu yapının başındaki adam "galatasaray'ı himmetlerle ayağa kaldıracağız." dememiş midir? 3 temmuz sonrası bu yapı top yekün bütün unsurlarıyla birlikte üzerimize saldırırken, bavulcusu, savcısı, boku püsürüyle birlikte şampiyonluk kutlamadınız mı?

  bu yapının sizin takımınızın içerisinde konuşlanmış olması sizi fetöcü yapmaz. zira fenerbahçe taraftarı ile galatasaray taraftarını ayıran siyasi dini herhangi bir çizgi yok. herşey gayet homojen. ancak bütün bu yukarıdakiler olmamış gibi davranmak sizi utanmaz arlanmaz yapabilir.
  #316714 Gigione | 8 ay önce
   
 13. 896
  Yöneticilerinin 22 ekim 2017 galatasaray fenerbahçe maçında taraftarlarımızın bulunduğu tribüne bakacak şekilde koca koca hoparlörler Monte ettiği takım. Hoparlörlerden Maç öncesi, maç esnası ve maç sonrasında oldukça yüksek sesli marşlar çalınmış. Birçok taraftarımızda baş ve boyun ağrısı meydana gelmiş. Biz bunların taraftar grubunun okul açık'la baş edemediğini, edemeyeceklerini biliyorduk da; rezilliklerini böylesi bir insanlık suçuyla örtmeye yelteneceklerini düşünmemiştik.
  #316709 715 | 8 ay önce
   
 14. 895
  https://twitter.com/GalatasaraySK/status/921843490513965062


  derbi öncesi iddialı bir paylaşımda bulunan kulüp. biraz fazla ofansif olmuş sanki. bir kulübün paylaşacağı türden bir şey olmamış. daha çok taraftar grubu paylaşımlarına benziyor. baya gaza gelmişler belli. galatasaray gibi en kötü dönemlerimizde bile bize yenilmiş olan bir kulübün gaza gelip böyle bir şey paylaşmış olması garip. eğer istedikleri sonuç ortaya çıkmazsa büyük bir hezimet yaşayacaklar.

  genel olarak herkeste galatasaray'ın rahat kazanacağı düşüncesi hakim. eğer yapacakları prese karşılık veremezsek, kendi sahamıza kapanırsak böyle olması baya olası zaten. mucizeye kalır işimiz. korktuğum tek şey de bu. ne atmosfer ne de galatasaray. sadece kendi sahamıza kapanıp çıkamamaktan korkuyorum o kadar. daha önce yaşadıklarımız gibi.

  derbilerde bir başkayız. kadro olarak da galatasaray'dan fazla geri kalır bir yanımız yok. onlar daha oturmuş bir takım bize göre. transferleri çok geç bitirdik. hala tam anlamıyla takım olabilmiş değiliz. ve galatasaray'a göre daha zorlu bir fikstürden geçtik alışma döneminde. sonuç olarak ortaya 8 puanlık fark çıktı ne yazık ki. ama hiçbir şey bitmiş değil. bu maçtan alınacak bir galibiyet çok şeyi değiştirir. kazanmak imkansız değil. yeter ki fenerbahçe ruhunu yansıtalım, korkak oynamayalım. kaybedeceksek de zorlayarak kaybedelim.

  uzun zaman sonra ilk kez bir derbi için heyecanlı hissediyorum kendimi. derbi stresi yaşıyorum hatta. videonun etkisiyle daha da motive oldum. umarım futbolcularımız da daha çok motive olur. bir hüsran daha yaşatıp dönelim şunlara. kendilerine bu kadar çok güvenirken yine kaybetmeleri paha biçilemez bir mutluluk olur.  #316583 richard harrow | 8 ay önce
   
 15. 894
  gene bir şekilde şampiyon olacak takım.saçma sapan hocaların cv'sine kupa yazdırıyorlar.başkanı da sağdan soldan topluyorlar.yok duygun yok dursun.kadro desen sağlam topçular var ama gomis bize gelse iki günde bir bayılır,bayatlamış belhanda,düşük formla gelen feghouli.biz malız o ayrı da bunların da havasında suyunda var bir şeyler.
  #316394 syd12 | 8 ay önce