kayıt


galatasaray

 1. 766
  çok yakında kayyuma devredilecek olan kulüp.duyum değil, gerçek bu .
  transfer yok.
  sponsor yok.
  saray desteği yok.
  ciammat destek kaynakları kesik.

  kombine ve stad gelirleri 2021'e kadar ipotekli veya temlik altına alınmış, harcama yapmaları imkansız hale gelen bu kulübün ünal aysal ekibi tarafından içi boşaltıldığı için gaza gelen taraftarları ne yazıkki 2/3 kupa aşkına bu durumu görmezden geldi.şimdi ise sadece avrupa cl gelirine muhtaç kaldılar ama o da ffp kriterlerlerine göre eksi bakiye de olan 70 milyon eura'yı kapatmaları için harcanacağı için bu gelirden de mahrum kalan bu şer kulübün durumu (ki daha beter olsunlar) içler acısı. ( ve ben hiç acımıyorum).

  ünal aysal'ın zamanında (karşılığı olmayan kaynaklarla) transfer ederek, dursun özbek'in ise hiç transfer yapmayarak batıracağı ciamaat lobisinin takımı.

  para yok ama oynatmayacakları adama almanya üzerinden 6 ay maaş ödeyecek kerizler kulübü.

  barça arda'yı alıp oynatmadan 6 ay para ödüyorken dünya kulübü oluyor ama bu salaklar aynı işi elin almanına yapınca dünya kerizi falan oluyor herhalde *=
  #253344 tugrulpasa 12 | 3 yıl önce
   
 2. 743
  Can düşmanım olarak görmediğim camia. Kendilerini ve kendilerine ait olan değerleri sevmem. Lakin kendilerini düşman olarak da nitelendiremem.
  #246355 715 | 3 yıl önce
   
 3. 746
  taliplisi olan bir futbolcusunun sözleşmesini tek taraflı olarak feshedip, alacaklarını da eline verip göndermiş olan yöneticilere sahip takımdır.

  (bkz: dany nounkeu )

  yöneticilerinin bu üstün başarılarının devamını diliyorum.
   
 4. 749
  değil şampiyonlar ligine gitmek, şampiyonlar ligi şampiyonu dahi olsa elimizden futbolcu alamayacak takım. bu eziklik onlara bir ömür yeter sanırım.
  #248278 vamosfener85 | 3 yıl önce
   
 5. 756
  karaktersiz bir futbolcunun parmağında oynattığı, taraftarları karaktersiz bir topçu yüzünden aylardır perişan olan kulüp.
  #248657 valarmorghulis78 | 3 yıl önce
   
 6. 839
  Vergisini verip vermediğini merak ettiğim camia. Yahu hacılar, bu herifleri denetleyen kimse yok mu? Geçen dondurmacı süleyman abi sigortasız işi çalıştırmaktan bir kamyon ceza yemiş, ağız dolusu küfür savuruyordu.

  Yıllardır aynı muhabbet, onlar vermiyor biz veriyoruz. Kulüplerin vergi verip vermemek gibi bir seçenekleri mi var? Alemin enayisi biz miyiz de her yıl 70 milyon tl vergi veriyoruz. Ya hepimiz verelim ya hiçbirimiz.
  #280233 715 | 2 yıl önce
   
 7. 181
  içerdeki sorunları bilinenden daha fazladır...

  6 puan önde iken tuz buz olmaya ramak kalmış bu takımın takipçisi fb‘nin bu süreçte kötü futbol vs bakmaksızın lokal saha içi başarılarıyla 3/5 maç üst üste seri yapması lazım.ki bu seriyi bir şekilde yaparsak zaten gs‘ın römorklarının dişlileri iyiden iyiye dağılacaktır...

  ondan sonra bu dağılan bu durumdan dolayı liseli-alaylı kavgası çok büyük alevli top olarak kucaklarında kalmaya da mahkum.bu alevli topu, ne lobisaray liselileri ne de etkin alaylı-mektepli karışımları engelleyebilir.dolayısıyla çözülme sürecine gireceklerdir...

  burada en mühim nokta;fb‘nin saha içi başarıları geldikçe bu dinamo liseliler çok başarılı gözüktükleri saha dışı operasyonlarda da başarısız olacaklardır.

  simdi gs içindeki liseli olmayanlar (yani elemanlar tanımı yapılanlar);"bu kulüp sizin olduğu kadar bizimdir" diyerek bir nokta da artık "yeter" diyorlar.haklı olarak isyan ediyorlar *

  açıkcası bu karışık durum fenerbahçe için hayırlıdır. Çünkü liseli - alaylı ikileminden hangisi tek başına öne çıkarsa çıksın, yine bunlar tek başına fb ile asla mücadele edemez.varlığını daha doğrusu iplerini daima liselilerin tuttuğu bir camia ise hiç başarılı olamaz.halk nezdinde belki lobi olarak göreceli başarılı gözükebilir ama sonuç olarak yenilgi ise kaçınılmazdır...

  gs‘da uzun süredir iç karışıklık bu kadar orta yere dökülmemişti.kol kırılır,yen içinde kalır diyerek tüm olumsuz yönleri saklarlardı.lakin bu sefer ki "kırık" yen‘e sığmayacak kadar derin ve büyük ki artık kendi içlerinde bile saklayamıyorlar...

  açıkcası, fb şu süreçte 3/ 5 maçlık bir galibiyet serisi yakalarsa inanın bunlar darma duman olurlar...

  yani;gs‘ın ne yaptığı çok mühim değil.asıl bu süreçte bizim bir adım dahi tökezlememiz gerekir.fb‘nin ipi kendi elindedir...

  #76611 tugrulpasa 12 | 5 yıl önce
   
 8. 191
  forma reklamı olarak yakında http://fenerbahcesozluk.net/url/reklam adresindeki resmi alırsa beni şaşırtmayacak olan kulüp. eh devlet tarafından bu kadar besleniyorken hak etmiyor değil keratalar.
  vergi affı -check
  devlet eliyle stad- check
  devletin arazisini devlete satma - check
  federasyon lobisi - check
  şu an için aklıma gelmeyenler - check check check check check check ..................
  #80194 uo | 5 yıl önce
   
 9. 201
  felipe melo‘nun cezasına argüman olarak meireles olayına atıfta bulunarak savunma yapan kulüp. hani meireles olayında görüntülere bakılarak karar verilmesi hataydı? bu konuda zehir zemberek açıklamalar yapmadınız mı?
   
 10. 713
  Şampiyonlar liginden gelen parayla 4 senedir olduğu gibi yine, yeniden ihya olacak takımdır.
  #236896 los pistolero | 3 yıl önce
   
 11. 719
  4. yıldız kutlamalarına aziz, ismail, volkan ve emenike dörtlüsünü niye davet etmediklerini anlayamadığım kulüp.

  edit: zoruna mı gitti azizci, yalan mı söylüyorum.
  #238144 franz392 | 3 yıl önce
   
 12. 733
  acilen eski lisansımı tekrar çıkartıp, bir şekilde transfer olmayı başarmam gereken kulüp. şimdi gitsem takıma, ne bileyim cüneyt tanman ya da hamza hamzaoğlu'nun yanına gitsem işte, ''abi yıllardan beri galatasaraylıyım, takıma iyi 3 lü çektiririm, bende bu takımın evladıyım'' diye söylesem, adım gibi eminim bunlar beni takıma alır ulan. yani derim birde'' abi bak çok değil, 2 milyon euro'ya tavım'' bakın özellikle euro yani, türk lirası olsa adamlar beni kabul etmez, öyle mükemmel yönetilir. neyse lisansımı çıkarttırmaya başlıyorum ben sözlük bb...

  (bkz: sadasfasdsadsafsadf)

  böyle gülmeyeli de epey olmuştu.
  #240556 eventhequiet 12 | 3 yıl önce
   
 13. 736
  lukas podolski'nin ismini tişörte lucas diye basan garip güruh.

  https://twitter.com/fanatikcomtr/status/617705629172563968
  #242797 tigris17 | 3 yıl önce
   
 14. 770
  dünyanın en troll kulübü, mal değneği.

  sen yıllarca yabancı sınırsız olsun de, 7 yabancıyla oyna limitin kalktığı ilk sezon.
  #254837 cagatayyfb | 3 yıl önce
   
 15. 751
  transfer dönemini bu kadar pasif geçirmelerine neden böyle şaşırıldı ben anlamadım doğrusu. şu takımda sorunlu bölge neresi diye sorsalar stoper ve sağ bek derdim. forvet olarak da çok büyük sıkıntıları yok. burak öyle ya da böyle bir şekilde gol atmayı başarabiliyor.

  kale, ön libero ve ofansif orta saha pozisyonlarında hiç sıkıntıları yok zaten. podolski ve yasin'den oluşan kanatları da gayet yeterli. box to box olarak selçuk inan ve bilal kısa var. stoperlerinden bir chedjou ki gayet verimli bir isim. sol beke takviye yaptılar.

  demek istediğim transfer için paraları daha önceden harcadılar. bunun da meyvelerini kazandıkları kupalarla topladılar. bu başarının doğal sonucu olarak da kasalarında para epey azaldı. transfer döneminde bizim kadar agresif olmaları beklenmiyordu zaten. ozan tufan'ı ellerinden kapmak bana göre bir başarı değil.
  #248313 kupur 12 | 3 yıl önce