kayıt


ömer ali şahiner

 1. 1
  konyaspor‘da forma giyen 22 yaşındaki oyuncu. iddialara göre ismail kartal kendisiyle uzun zamandır ilgileniyormuş.
  #205276 leo | 4 yıl önce
   
 2. 2
  http://fenerbahcesozluk.net/url/3ad0cb

  gelse kötü olmaz dediğim futbolcu.
   
 3. 3
  alıntı ---

  Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Ömer Ali Şahiner hakkında çıkan haberlerin doğru olmadığı belirtilerek, "Ömer Ali Şahiner, Türk futbolu için değerli bir futbolcudur. Ancak kulübümüzün oyuncuyla ilgili herhangi bir transfer çalışması yoktur. Kamuoyunun bu tarz spekülatif haberlere itibar etmemesini rica ederiz" denildi.
  #217029 cagatayyfb | 3 yıl önce
   
 4. 4
  hakkında kendisiyle ilgilendiğimiz şeklinde tekrar haberler çıkan futbolcu.
  konuşulan rakamlar 3 milyon euro + uygarın kiralanması
  #268169 cmknc | 2 yıl önce
   
 5. 5
  3 milyon euro ibaresini görünce beni güldürmüş transfer haberine konu futbolcu. hangi bölgelerde oynar bu azıcık boydan kısa arkadaş? sağ bekte sağ önde peki bizim o bölgelerde oynayabilecek hangi topçularımız var; şener gökhan nani markovic volkan şen. buradan bakınca transferi pekte mantıklı gelmeyen futbolcudur.
   
 6. 6
  bir kaç yıldır göze batıyordu zaten, çok iyi bir sezon geçirmişken de milli takım geniş kadrosunda kendisine yer bulması gerekiyordu.

  yasin öztekin gibi torpilli olmadığı için fatih terim tarafından hakkı yenmiştir.
   
 7. 7
  milli takıma alınmaması skandaldır.
  #284022 mematiumrede | 2 yıl önce
   
 8. 8
  beğendiğim bir futbolcu.

  sağ bek oynadığında açık veriyor, torku konyaspor'un sezonun ilk yarısında daha az puan toplamasının da sebeplerinden birisiydi. ancak hücumda top tekniği ve çabukluğu ile adam eksiltip çizgiye inebiliyor. son paslarını da kafasını kaldırıp öyle vermeye çalışıyor.

  madem sol bekimiz defansif, sağ bekimiz iki hücumcu bekten oluşsun. hangisi daha az hata yapar, hangisi daha çok katkı verirse o oynasın.

  düşük maliyeti ve kazanmaya aç yapısı takıma çok şey katabilir.
   
 9. 9
  savunma sıkıntısını hallederse iyi bir sağ bek olabilir ama mümkün değil ön hücumcusu olamaz; savunma yeteneği çalışılarak kazanılabilir ama hücumsal özellikler zor kazanılır. ömer ali sağ beke alternatif olarak düşünülebilecek topçulardan biridir, hırsı ve bindirmeleri hoşuma gidiyor.
   
 10. 10
  adı ts'yle anılan futbolcu, her türlü faydalı olur.
   
 11. 11
  a spor'a göre transfer ettiğimiz futbolcu, sabah kaan ayhan'la uyanıyoruz gece ömer ali şahiner'le uyuyoruz, halen orta sahaya top yapacak bir allahın kulu alınamadı.

  not: a spor.
   
 12. 12
  aykut kocaman'la birlikte geleceği iddia edilen futbolcu öncelikle söylemem gerekir ki kendisi gslıdır fb maçlarına ekstra motive olur maç içinde abidik gubidik asabi hareketler yapar yani olabildiğince sevimsizdir saha içine girecek olursak hücum kanatlarına alternatif yaratması için alınacaksa hiç alınmasın fakat sağ beke düşünülüyorsa iş yapar tabi ters kademeye nasıl girilir rakip nasıl karşılanır gibi temel kenar bek yetilerini geliştirirse ama her ne olursa olsun kendisi ofansif menşeli bir kanat oyuncusudur aslında ömer ali'den sağlam 3-5-2'nin kenar oyuncusu olur ya neyse.

  not: gelse faydalı olur gelmezse kayıp olmaz.
   
 13. 13
  Fenerbahçe forması giyebilmek için yapılması gereken şeylerden birini yerine getirmiş olan fantastik futbolcu. kjaer'in bonservisinin yarısı verilir, bunu da iso ile beraber kaptan yaparlar hem de.

  http://i.hizliresim.com/X0kO4D.jpg
  #301394 franz392 | 1 yıl önce
   
 14. 14
  bu saatten sonra gelirse hayırlı olsun demek düşer ama ömer ali twitlerini nereye sokar aykut-aziz nerelerine gizlerler bilemiyorum burası işin duygusal tarafı teknik tarafına gelecek olursak ömer ali devamlılığı olan hırslı çabuk ve güçlü bir oyuncu iş yapabilecek kapasitede ama planlarda ömer ali ilk 11'e yazılıyorsa o zaman geçmiş olsun.
   
 15. 15
  sanırsam ekici'den sonra ikinci transferimiz kendisi olacaktır aykut kocaman sever böyle devamlılığı olan sert mücadeleci adamları.