kayıt


sikayetiniz nedir

 1. 49
  henüz genç ama artık kalbi dayanmıyor. bilmem kaç saatlik çalışma saatinden sonra uykusuz yorgun argın oturmuş fener maçı izliyor ama eline verilen koca bir ikincilik.
  çok yoruldum renktaşlar. bir süre bana müsaade. aziz yıldırım gittiği gün kutlama odasının müdavimi olacağım ama yeter bana bu kadarlık. olur da biri bir şey söyler falan diye telefonumu kapattım insanların kalbini kırmayayım diye. yıllardır aynı şeyleri yaşamaktan bıkkınlık geldi. aptallık aynı şeyi tekrar tekrar deneyip farklı sonuç beklemektir derler, biz senelerdir aziz yıldırım ile başarılı olmaya çalışıyoruz.

  şu kulüpte şerefli tek insan vardır artık benim için o da sadettin saran'dır. aziz yıldırımın despot yönetimine baş kaldıran bir tek o vardır. takımının başarılı olmasını isteyen, ali koç gibi aman başkan kızmasıncı bir yapıda olmayan bir tek o vardır. ve artık benim tek başkan adayımdır.
  fenerbahçe kongre üyeleri olur da yüzsüz bir şerefsiz olarak tekrar adaylığını koyacak olursa ve oy verecek olurlarsa o adama, yıllardır taraftarı olduğum kulübü bana destekletmeyi bıraktıracaktır. bir gün olursa çocuğuma bırakacağım en büyük mirasımı çalacaktır. aziz yıldırıma şu saatten sonra oy veren kişinin fenerbahçeliliğini tanımıyorum.

  şu saatten sonra aziz yıldırım çıkıp "bırakıyorum" açıklaması yapmazsa gözümde zerre şerefi haysiyeti yoktur. fenerbahçeli değildir.

  velhasılı renktaşlar, abiler, canlar dostlar,
  çok yoruldum. kızıp kızıp kendimi kemirmekten çok ama çok yoruldum. fenerbahçenin iyi günlerini hayal etmekten, ulan götüm çıkana kadar çalışıp geçinmeye çalışırken kupa alacaksam dahi lisanslı ürün alıp bir nebze daha aç kalmaktan çok ama çok yoruldum. hem de tahmin edemeyeceğiniz kadar. ne yapılacak messi transferi ne yanına yapılacak ronaldo transferi artık benim için değerli değil. çünkü biliyorum, bu da çare değil. sorun artık takımın ve teknik heyetin üzerinde. ve bu çözülmeden dünya karması olsak mourinho da gelse löw de gelse çare değil. üzgünüm.

  benden bu kadar. aziz yıldırım gidene kadar sabır sizinle olsun.
  #282556 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 2. 3
  yazar olmuştur.
  kendisi yabancı değil, eski mahlası ile sozlukscout'dur. kimse ile kavga etmeye, kimseyi eksilemeye gelmemiştir. özellikle ani uçurulması burada tanıdığı güzel insanlardan kopmasına sebep olmuştur. nihai hedefi onlar ile iletişime geçmektir.

  haksız yere uçırulduğu söylenemez, ancak hiçbir uyarı olmadan uçurulması mantıksızdır. daha önce çaylak edilmişliği dahi yoktur.

  kaldı ki sözlüğün o zamanki gergin ortamını yumuşatmak amaçlı yazdığı o hafif narsist ve gereksiz entryler konusunda dönemin yöneticilerinden biri ile sohbet etmiş ve konunun asıl hedefi belirtilmiştir.

  uzatmaya gerek yok. girişi ile selam etmeye gelmiştir. çok aktif kullanıcı olamayacaktır artık zaten. sınavları vardır. ciddi sınavlar. bilen bilir durumu.
  her şeye her kötü anıya rağmen herkese selam eder.

  ek:şu karda kışta bırak takılmacaları uyku bile uyuyabildiği söylenemez.
  günaydın fenerbahe sözlük ailesi.*
  #268608 sikayetiniz nedir | 4 yıl önce
   
 3. 11
  ne formata aykırı yazıyor, ne de yazdıkları içerisinde hakaret var. eğer bu defa da silik yerse tamamen adam kayırmanın kanıtı niteliğinde olacak.

  şeriatın kestiği parmak acımaz. bu defa yazılanlar an be an kalem kalem aklında. kim başlattı kim sonlandırdı kalem kalem biliyor. gerekirse ss almış olduğu resimleri de belge niteliğinde sunar.

  saygılarıyla.
  #277154 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 4. 13
  nickaltı sözlüğün ağlama duvarıdır. uçurulursa burayı ağlama duvarı olarak kullanmayı vasiyet ediyor.
  ahsjdksldşskdks

  (bkz: hahahahahaha)
  önce durduk yere saldır,
  trol de,
  sen kimsin ki seni eleştirmicem diye aşağıla,
  tekrar troll de,
  küfür etmemeye karşı katmerle iade et,
  hatta edit çekilsin küfür etmedim diye, seviyorum diye ama görmezden gel,

  "omo modorosyon vorso oçorolor.."
  ahsjskd
  kendisi senelerdir hem ekşide hem itüde yazar da bir defa uçurulmamıştır. ahshsk.
  #277157 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 5. 14
  sözlüğün hakkını veren kaliteli yazardır.zaten bizden önce de kendisi vardı buralarda,tereciye tere satmak olmaz gerçi.
  #277164 umtkrts | 3 yıl önce
   
 6. 16
  özelden numarasını isteyecek olan falan olursa verir hani. diyarbakır çocuğudur. etinden korkanın kemiğini siker. öyle klavye delikanlılarına benzemez.

  ajshdkdkdk

  edit: "oşomo vo onnomo oğzono olmomoso konosondo.. bik bik bik.." dalikanlı gibi konuşsana la. ne kırık kırık konuşuyorsun?

  çok ciddi edit !!!!!!


  kimseyi eksilemiyor. mfozmen denen omurgasızı bile. eksikeyip ara bozmaya çalışan birileri var beyler ayık olun
  #277168 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 7. 19
  bir kişiyle tartışma yaşadı diye tartışma yaşadığı kişiye 50 yıl önce girilen entry'leri kötülememesi gereken yazar.
  #277179 valarmorghulis78 | 3 yıl önce
   
 8. 20
  ne kadar süre çaylak edildiği açıklanması gereken yazar.öyle kafaya göre iş yapılmamalı.sözlükte ne olacaksa bunu bütün yazarlar bilmeli.
  #277193 umtkrts | 3 yıl önce
   
 9. 24
  Telefondan Özel olarak çaylaklığımın kaldırıldığını haber veren yazar.sanki Atandığımı belirten Nabi Avcı'nın mesajı gibi sevindirdi var olsun hep.
  #279678 umtkrts | 3 yıl önce
   
 10. 25
  malum kişiyi, yine malum kişinin sözü üzerinden tokatlayan yazar.

  x:mfo12 y:a.y
  #279733 siyasibakis | 3 yıl önce
   
 11. 28
  bu aralar makaleler içerisinde boğulurcasına yazı arayıp derleme hazırlamakla meşgul. arada da gelip gülümsetmeye çalışıyor işte. ayrıca planı sözlükten para toplayıp komple yatmakmış, öyle bir duyum aldım.*
  #280941 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 12. 31
  http://fenerbahcesozluk.net/entry=282141

  uzun zamandır hatta baya uzun zamandır yazmayı düşünüp ama deliler gibi üşendiğim, aklımda ki her şeyi yazan güzel insan. sadece salih'in konyaspor değilde hollanda'ya kiralanması taraftarıyım. orada çok daha iyi oynayacak ve gerçekten kendisini göstereceğini düşünüyorum.

  edit: niye kötülediniz mk, sanırım sözlüğümüzde konyasporlu var.

  edit 2: tabi ki mfozmen 12 reyiz kötülemiş, valla mfozmencim benim aklımdakiler de bunlar. takımı gençleştirmek adına radikal kararlar almalıyız, mehmet topal'ı da takımdan göndermeliyiz. şu adamı yıllardır beğenemiyorum hıamına.
  #282163 eventhequiet 12 | 3 yıl önce
   
 13. 40
  ettiği hakaret yanlış olan yazar. işin garibi tartıştığı yazarla aynı dünya görüşüne sahip kendisi ikisi de fenerbahçeli bir kaç farklı konuda ayrı düşünüyorlar sadece.
  #282342 mematiumrede | 3 yıl önce
   
 14. 48
  yahu ne istiyorsun benden?
  allah aşkına git başkasıyla uğraş ya, yazma okuma görme engelle. ulan engellememe de izin vermiyorlar başıma bela mısın anlamadım ki arkadaş.

  mağdur yazar. engelleme hakkı istiyor.
  #282387 sikayetiniz nedir | 3 yıl önce
   
 15. 58
  Artık dönmesi gereken yazar.bana göre 1 ömür geçti size göre 1 ay geçmedi mi?
  Geri dönüp iyi analizlerini yazmalı,geleceğe dönük yıldızlardan haber vermeli,hem futbol şampiyonası da geliyor bütün çaylaklar yazar yapılıp burası entry sıçmalı.
  #285505 umtkrts | 3 yıl önce