kayıt


gustavo gomez

 1. 1
  Gianluca Di Marzio'ya göre ilgilendiğimiz stoper. 1993 yılında paraguay'da doğan gomez, Arjantin'in Lanus takımında forma giyiyor.
  #284514 715 | 2 yıl önce
   
 2. 2
  milan'ın paraguaylı stoperi, sezon başında a spor bu elemanı ülkemize getirmeyi çok istemiş ama başaramamıştı, öncelikle oyun bilgisi son derece yüksek rakibini nerede karşılaması gerektiğini iyi biliyor, boyu bir stoper için çok uzun olmasa da (185) hava toplarında etkili ayrıca sertliği iyi düzeyde a kalite diyemem ama b+ kalite diyebilirim.
   
 3. 3
  kjaer'in milan'a transferi karşılığında 7 milyon euroya artı olarak istediğimiz söylenen stoper; kjaer'e karşılık sosa+g.gomez+ 7 milyon euro seçeneği çok cazip duruyor. gustavo gomez'e gelecek olursak yaşı genç sonraki süreçte paraya çevrilebilecek özellikli bir stoper kjaer'le kıyaslama yapamam ama fenerbahçe için gayet yeterli bir stoper olduğunu söyleyebilirim.
   
 4. 4
  milan'ın kjaer'i almak için takasta önerdiği söylenen futbolcu, üzerine 13 milyon euro teklif edilmiş muazzam bir teklif.
   
 5. 5
  Kjaer'nın gidişinden sonra stoper alternatiflerimizden birisi olduğu söylenen futbolcu. İlla ki tercih yapmamız gerekecekse müzmin bir sakat olan badstuber yerine kendisinin opsiyonlu olarak kiralık gelmesini tercih ederim.
  #310808 disi kanarya | 10 ay önce
   
 6. 6
  roman giderse mutlaka hedef yapılması gereken stoperdir, ciddi anlamda katkı verir.
   
 7. 7
  anlaşıldığı konuşulan stoper, defansa liderlik yapabileceğini sanmıyorum bana o karakterde olduğu izlenemi vermedi fakat iyi stoper olduğu kesin ilk toplara basıyor rakibi döndürmüyor adam markajında ve hava toplarında çok iyi, gelirse şık olur.
   
 8. 8
  12 Numara'nın fotoğrafını paylaşıp, bir dakika sonra konuşulsun diye sildiği, büyük olasılıkla yeni stoperimiz. Kiralık geliyor olması muhtemel.
  #311652 disi kanarya | 10 ay önce
   
 9. 9
  stoper dediğin italya görecek aga bir kjaer değil ama neustadter'le kıyaslanmayacak ölçüde kaliteli stoper savaşçı hava toplarına hakim markajı sağlam bir oyuncu gelmesini canı gönülden isterim.
   
 10. 10
  chemedya'nın duyurduğu stoper, lugano hayranlarını sevindirecek transferdir hayırlı olsun.

  not: kjaerciyiz.
  not2: ses denemesi yapıyormuş yanlış alarm.
   
 11. 11
  Senad Ok: Gustavo Gomez transferinde sona gelindi. Bir sürpriz olmazsa kısa zamanda resmileşir.

  gel kardeşim sen gel vallahi gel.
   
 12. 12
  acilen gelmesi gereken stoper. roman'ı izledikten sonra lig böyle bitmez dedik. adamlar yürüyerek ceza sahamıza giriyor.
  #312317 vamosfener85 | 9 ay önce
   
 13. 13
  hayati bir önem arz eden transfer.
  #312348 mematiumrede | 9 ay önce
   
 14. 14
  birkaç gün içinde geleceğini düşündüğüm futbolcu. ayrıca gomez dışında bir stoper daha transfer edilebilir eğer roman ayrılırsa.
  #312378 riquelme 12 | 9 ay önce
   
 15. 15
  12 numara'nın transferini duyurduğu stoper, inşallah demekten gayri sözümüz kalmadı.