kayıt


fenerbahçe doğuş

 1. 17
  geçtiğimiz sezon avrupa'da şampiyon olurken kullandığı bir çok sete aşağıdaki videodan ulaşabileceğiniz takım. basketbolu ve terimleri öğrenmek açısından da gayet güzel. zeljko obradovic'i de daha iyi tanımış oluyoruz. hazırlayan kişi baya bir uğraşmış olsa gerek.

  https://www.youtube.com/watch?v=uqJaHDPsITM
  #309274 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 2. 13
  çok değerli 2 oyuncusunu kaybeden takım. ama sorun değil. dolacak yerleri bir şekilde. çünkü obradovic hala bu takımın başında. gerekeni yapacağından eminiz. gidenlerin yerlerini dolduracak, yeni yıldız(lar) çıkaracak, başka bir takım oluşturacak. ve bu takım eskisinden kötü olmayacak.

  kaybettiğimiz oyunculara üzüldüm ama biraz da heyecanlandım açıkçası. yeni oyuncular katılacak takıma. melli gibi oldukça iyi bir oyuncuyu transfer ettik. en az 1 yıldız daha gelecektir. bir de genç yıldız adayı alınmasını bekliyorum. nemanja ve bogdan'da olduğu gibi yine genç bir ismi parlatıp yıldız yapacağımızdan eminim obradovic önderliğinde. takıma yıldız oyuncu transfer edilmesi kadar yeni bir yıldız çıkarmak, genç bir oyuncunun yıldızlaşmasını izlemek de çok keyifli bir olay. ikisini aynı anda yaşıyoruz. hem yıldız oyuncular transfer ediyoruz, hem yeni yıldızlar çıkarıyoruz. her anlamda o kadar güzel işleyen bir şubemiz var ki.

  yıllardır futbol şubesi için dilediğimiz ne varsa basketbol şubemizde gerçekleşiyor. inşallah futbolda da işleyen bir sisteme kavuşuruz birgün.

  #308793 richard harrow | 2 yıl önce
   
 3. 23
  gelecek sezonda yine fenerbahçe taraftarları için doğal antidepresan özelliğini sürdürecek gibi duran takım. sezon başlasa da iki maç izlesek bari!
  #313113 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 4. 32
  yeni transferleriyle zamana ihtiyacı olan takım. yenilseler bile daha iyi olacağının güvenini veriyor bu şube.
  #316378 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 5. 37
  hepinize kızgınım hocasından benchine kadar böyle olmamalı.
   
 6. 39
  sahasında üst üste 43. maçını dün kazanan takım.
  #317955 valarmorghulis78 | 2 yıl önce