kayıt


nabil dirar

 1. 153
  yine yeni yeniden zararına oynayan futbolcu yedeğine bakıyorsun aatıf için kararıyor.
   
 2. 152
  son maçlarda topun kıymetini daha iyi anlamış gibi görünen futbolcu yalnız halen bu seviyelerin ön oyuncu değil ve olamayacak da fakat tekrarlamakta fayda görüyorum kendisinden iyi bir hücum kenar beki olur geçiş dönemlerinde de 8 numarada kullanılabilir.
   
 3. 151
  bu sezon şimdiden 3 gol 4 asist yapmış, presi mükemmel yapan defansif kanat.
  Şapkadan isla çıkmasaydı büyük ihtimal bek oynayacaktı. önün de iyi bir açıkla efsanemiz olabilirdi.
  Yine de performansı taraftarın abarttığı kadar kötü değil, aatıf'tan kat kat iyi.
  #320872 cmknc | 3 ay önce
   
 4. 150
  ayküt'ün profesyonel prensi.

  http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/fenerbahce/fenerbahceli-yildiz-3-guzelle-yakalandi-1350152
  #320859 franz392 | 3 ay önce
   
 5. 149
  korku filminden fırlamış gibi duran keko. ulan aykut fenerbahçe sadece koşuyor diye oyuncu mu alır be ne orta açabiliyor ne de çalım atabiliyor savunmada ise at gibi rakibi kovalıyor pozisyon bilgisi kötü. lan bari sıfıra inip korner kazandır sikerler ama ha!
   
 6. 148
  inşallah rahat rahat sevişebilecek ortam bulmuştur yesin içsin yesin gezsin beyefendi 2 milyon euroyu ezmek kolaymı.

   
 7. 147
  http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/fenerbahce/fenerbahceli-yildiz-3-guzelle-yakalandi-1350152
   
 8. 146
  geri koşuyor, ama başka bi sik yapmıyor. ne diyeceğimi bilemiyorum.
  #320458 imdatbutonu 12 | 4 ay önce
   
 9. 145
  rakiplere yapamadığını kendisi kalesine yapan dünya starı, aykut kocaman şimdi çok mutlu.
   
 10. 144
  asıl mevkisinin sağ bek mi sağ açık mı olduğuna karar veremediğim orta özürlü fenerbahçe futbolcusu.buna verilen parayle lens kiralansaydı bu sezon çok farklı bir futbol oynayabilirdik.gerçi başımızda vasat sevici bir teknik direktör olduğundan muhtemelen valbuena ile aynı kaderi paylaşırdı.
   
 11. 143
  8 numarada yada sağ bekte oynatılması gereken oyuncu, ts maçının ikinci yarısının bazı bölümlerinde 8 numarada son bölümünde sağ bekte oynadı ve bu dakikalarda önde oynadığından daha iyi performans gösterdi.
   
 12. 142
  ağır yeteneksiz topçu. keşke baştan sağ bek oynasaydı.

  (bkz: 28 ocak 2018 trabzonspor fenerbahçe maçı)
   
 13. 141
  nanilerden kuytlardan markoviclerden nasıl buraya kadar geldik aklım almıyor, bir adam düşünün isla bindirirken istasyon olmuyor pasları feci kötü top kontrolü sıkıntılı adam geçmede papatya falı, taraftarlar en doğrusunu yaptı herkes takkesini önüne koymalı boşa ısrar takıma ihanettir.
   
 14. 140
  aykut kocamanın göztepe maçından sonra açıklamalarıyla sahip çıkmasında beis görmediğim deli dana. her teknik direktör oyuncusuna sahip çıkmak için bu tür sözler sarfeder arkadaşlar, sırf o psikolojik baskıyı üzerinden almak için (hatta oyuncusunu sevmese dahi). yalnız sorun şu, bizimki bu sözleri en derin duygularıyla ifade ediyor ve sahada böyle bir deli danayı sağ açıkta görmek ona çılgın hazlar yaşatıyor. yani sırf psikoloji oyunu değil, aykutumuz onu fenerbahçeden daha çok seviyor belki de. böyle ifade ediyorum çünkü bunun başka bir açıklaması olamaz; herif istatistiği en kötü, yani bize en fazla zararı olan futbolculardan lan.
  #319835 turist omer | 4 ay önce
   
 15. 139
  aykut kocaman'ın yaptığı açıklamaya göre takımın olmazsa olmazıymış bu kara çocuk. ve onu ıslıklayanlar taraftarlar değil seyircilermiş.
  #319831 riquelme 12 | 4 ay önce