kayıt


ahmethan köse

 1. 2
  muhtemelen hayatının en önemli fırsatını yakalayan futbolcumuz. umarım bu şansını iyi değerlendirir. gol atıp, sıfır hatayla oynamasını beklemiyorum. yeter ki gelecek adına umut versin.
   
 2. 6
  semih şentürk ten sonra neden olmasın dediğim genç oyuncumuz.
  #310400 imhotep1907 | 2 yıl önce
   
 3. 10
  bugün eline geçen fırsatı bana göre son derece iyi kullanmış oyuncu. maç içinde gösterdiği pozisyon bilgisiyle ve doğru anlarda kullandığı çabukluğuyla gelecek için ümit verdi. tabi ki daha geliştirmesi gereken özellikleri var, mesela kuvveti diyebilirim ama umarım bundan önce altyapımızdan çıkan oyuncularla aynı kaderi paylaşmaz ve senelerce bu kutsal formayı terletir. sana güveniyoruz.
  #310693 gorkimental | 2 yıl önce
   
 4. 11
  sturm graz maçıyla birlikte yanılmıyorsam fenerbahçe'deki ilk resmi maçına çıkmış olan genç oyuncumuz. ben maçı izleyemedimse de kime sorsam takımda sırıtmadığını söyledi. yolun açık olsun genç adam. dilerim ki aykut kocaman sayesinde hem sen hem de biz kazanırız.
  #310714 nzm1907 | 2 yıl önce
   
 5. 12
  dün kariyerinin ilk profesyonel maçına çıkan futbolcu. 20 yaş, ilk kez oynamak için oldukça geç bir yaş. keşke geçtiğimiz senelerde düzenli oynayabileceği bir takıma kiralansaymış.
  #310783 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 6. 13
  aptal aptal oynayan futbolcu top kanatlara iniyor arkadaş kanat oyuncularına istasyon olmaya çalışıyor peki sen istasyon olup topu boş alanda kanatla buluşturduğunda kanat oyuncusu kime kesecek ortayı, aşırı derece yerini garipsiyor ya çıkmalı yada ne yapacağı tekrardan hatırlatılmalı.
   
 7. 14
  gol olacak topu kesen oyuncu. sonra vay efendim alt yapıdan neden topçu çıkmıyor. adamlar daha nerede duracaklarını bile bilmeden profesyonel oluyor amk!
  #312736 imdatbutonu 12 | 2 yıl önce
   
 8. 15
  aşırı yetersiz.

  türkiye kupası müsabakalarında başarılar dilerim kendisine..
  #312739 cagatayyfb | 2 yıl önce
   
 9. 16
  Pozisyon bilgisi zayif futbolcu. Biraz iyi bir forvet olsaydi iki golu vardi.
  #312740 Stoikiymuzhik | 2 yıl önce
   
 10. 17
  pozisyon bilgisini geliştirmesi gereken futbolcu.bu konuda hem fikiriz bütün taraftar olarak.lakin .ahmethan'dan beklentimiz bir Kylian Mbappé olduğu için şimdilik hayal kırıklığıdır.yapmayalım beyler fenerbahçe alt yapısında yetişmiş bir futbolcudan bahsediyoruz.ha güvene ve desteğe devam o ayrı..
  #312750 ygt1907 12 | 2 yıl önce
   
 11. 18
  topa çıkmaya korkan santrforumsu saçmalamaya devam ediyor aykut da benim gibi izliyor hangi taşa vurayım başımı yoruldum yıprandım daha ligin ilk haftası bitmiş.
   
 12. 19
  20 yaşına geldiği halde zerre pozisyon bilgisini geliştirememiş oyuncu.fenerbahçe gibi bir takımda müthiş bir fırsat yakalayıp geri tepiyor.maçın ilk 10-15 dakikasını izleyememekle birlikte adını kaleye giden topu kestiğinde duydum.valbuena eşşek gibi koşarken bir pozisyonda topa doğru gitmektense topu ayağına beklerken gördüm.sonrasında da o topu zaten 2 metreye pas olarak yollayamayıp taca yolladı.artık nasıl bir günah işledikse halı sahada oynayamayacak oyuncuya umut bağlamışız.
  #312856 nzm1907 | 2 yıl önce
   
 13. 22
  çok arkasında durduk sturm graz maçı geldi arkasındaydık göztepe maçı oldu girsin yazar dedik. 2 maçta da bırak gol atmayı bırak gol pozisyonunu ben çocugun sut çektiğini görmedim.yine olur dedik ama vardar maçında artık sabırları tüketmiştir. gole giden topu bir savunmacı gibi kesmesi maç boyunca adını tek duyduğumuz yerdi. yeni bir forvet alırsak kiralık gitmesi kendisi açısından en iyisi olur. belki de kendisini ispatlar. ama şu düzeyde fenerbahçe'de tribünde bile oturmamalıdır.
  #312900 10numaramızvar | 2 yıl önce
   
 14. 24
  büyük ihtimalle fb formasıyla ilk ve son golünü atmış genç futbolcu, bana genç olsun çamurdan olsun her türlü desteklerim ama bu çocuktan olmaz boşuna zorluyorlar.
   
 15. 21
  gsde forma giyseydi günü 1 gol 1 assistle tamamlardı.