kayıt


oğuz bulut

 1. 1
  sivas eski ülkü ocakları başkanı olup sedat peker'in yalamalarından biridir. en son 15 yaşındaki erkek çocuğunu taciz ederken suç üstü yakalanmıştır. (bkz: ) https://www.youtube.com/watch?v=e3ZNV52p18U. olayın medyaya yansıması üzerine sedat peker arkadaşlığını bitirmiş. çok şükür bugünü de atlattık. http://haber.sol.org.tr/toplum/eski-ulku-ocaklari-baskaninin-cocuk-istismari-belgelendi-reisi-sedat-pekerden-aciklama-geldi
  #313397 nzm1907 | 9 ay önce
   
 2. 2
  sedat peker'in tertemiz siciline çamur sıçratan kişi. sedat peker arkadaşlığını sonlandırarak bu çamuru bertaraf etmiştir. bravo.

  gelgelelim bu sübyancı aşağılık yaratığa. ya allah'ın adını verdim. azıcık vicdan be. ensar olayları olduğunda 40 takla attınız neredeyse örtbas edebilmek için. karaman'da hala perdesi aralanmamış bir sürü söylenti var. allah korkusu yok mu sizde? bu pisliklere ne zaman kamu vicdanını rahatlatıcı bir yaptırım uygulayacaksınız?
  #313399 Gigione | 9 ay önce
   
 3. 3
  sivas'ta gay yürüyüşü olsa kafalarını gövdelerinden ayırmaya en başta gidecek olan çocuk istismarcısı. gel gör ki slip iç çamaşırı giyip bir erkek ile beraber oluyor.

  not: geylerden hoşlanmam.
  #313401 srecko94 | 9 ay önce