kayıt
23.09.2018
Fenerbahçe - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
1 Galatasaray   1 1 0 0 3
2 Yeni Malatya   1 1 0 0 3
3 Kayserispor   1 1 0 0 3
4 Başakşehir   1 1 0 0 3
5 Konyaspor   1 1 0 0 3
6 Kasımpaşa   1 1 0 0 3
7 Beşiktaş   1 1 0 0 3
8 Fenerbahçe   1 1 0 0 3
9 Sivasspor   1 1 0 0 3
10 BB Erzurum   1 0 0 1 0
11 Rizespor   1 0 0 1 0
12 Akhisarspor   1 0 0 1 0
13 Bursaspor   1 0 0 1 0
14 Alanyaspor   1 0 0 1 0
15 Göztepe   1 0 0 1 0
16 Ankaragücü   1 0 0 1 0
17 Antalyaspor   1 0 0 1 0
18 Trabzonspor   1 0 0 1 0


sözlüklerden hatun tavlama rehberi

 1. 1
  site içi eğitim verdiğim için fenerbahçe sözlük gibi küçük bir siteden(buradakileri tenzih ederek) nasıl hatun tavlacağınızı anlatacağım:

  -öncelikli şey seçim. seçim, sizin sonraki süreçte nasıl yol almanız gerektiğini belirleyecek. takdir edersiniz ki kezban olduğunu bir süre sonra amladığınız birine yürümek istemezsiniz. bir süre takibe alıp hatta gerekirse beklenmedik çıkışlar yapıp verdikleri tepkilere göre size en uygun hatunu seçtiğinizden emin olana kadar beklemelisiniz.

  -seçim yaptıktan sonra da seçiminizin doğru olup olmadığını kendinizce doğrulamanız gerek ancak bunun için seçtiğiniz hatun ile iletişiminiz olması gerek. peki hatun ile iletişimi nasıl kuracaksınız? bir siteden hatun kaldırmanın en zor noktası başlangıçtır. hatun ile eğer ekşi gibi kısmen küçük sitelerde göz önünde değilseniz iletişim kurmanız daha kolay çünkü muhtemelen sizi tanımıyordur. ama ekşi sözlükte sadecd yazdıklarınıza bakarak dahi sizin hakkınızda fikir sahibi olabilir.

  -direkt mesaj yolu ile iletişim kurmanız sizin imajınızı hatunun gözünde düşürecektir. burada söylemek istediğim şey bir entry'sini referans göstererek değil de direkt tanışmak için mesaj atmak. öncelikli olarak kendinizi muzip ancak cool bir şekilde onunla aynı sohbete dahil etmeniz gerek. bunu yaparken kendinizi küçük düşürücü değil, hatuna "hımm.." dedirtecek yolları tercih etmeniz büyük önem teşkil etmektedir. zira, hatunun sizin hakkınızda ilk fikirlerini oluşturduğu an o anlardır.

  -bu evreyi de olumlu geçirdiğinize dair kendinize sorup objektif bir şekilde doğru olduğuna kanaat getirdiyseniz en önemli süreç başlamış bulunmakta: mesaj. evet arkadaşlar hatuna mesaj atana kadar ortak sohbetlerinizi abartmadan ve cool tabrınızdan feragat etmeden devam ettireceksiniz. ve "evet işte tam sırası" diyeceğiniz ana kadar mesaj atmayacaksınız. ilk mesajınızın en hakim olduğunuz konuda olması çok önemlidir. çünkü ne sorarsa ya da sormak durumunda olursa cevap verebilmeniz çok önemlidir.

  -mesaj atacağınız konuyu bulduğunuzu ve mesaj attığınızı varsayalım: attığınız konuyu saptırmadan ve dahi uzatmadan net cümleler ile konuşmanız gerekmektedir. bu hatunda olumlu düşünceler oluşturan diğer temel davranıştır. daha da önemlisi muhabbeti erken bitirmeniz. en ideali 3 mesaj sonrasıdır ancak bunun bir standardı yoktur. 2 de olur 5 de. ama muhakkak bitirin. bu sizin sonraki mesajınızda hatunun "zaten salça olmuyor" düşüncesiyle tekrar yanıt vermesine ve kademeli olarak muhabbeti uzatmanıza sebep olacaktır.

  -en önemli eşiği geçtiniz, mesaj attınız ve dahi yanıt aldınız. 3-5 mesaj sonra muhabbeti bitirdiniz ve hatun sizin hakkınızda henüz hiçbir şey düşünmedi. onun için hala önemsizsiniz. ancak zafer için sevinmeye başlayabilirsiniz çünkü hatun bir sonraki mesajınızda da size yanıt verecek. unutmadan; tecrübelerim ilk konuşmalarda "sen"li hitap kullanmak yerine "siz"li hitap kullanmanın daha pozitif sonuçlar doğurduğunun açık kanıtı.

  -bir süre site içi cool tavrınıza ya da olduğunuz gibi davranmaya devam edin. ikinci aşama mesaja geçmeden onun yazdıkları hakkında fikir sahibi olun ve iyi bildiğini düşündüğünüz bir konuyu saptayıp onun hakkında her şeyi öğrenene kadar araştırma yapın. 2. mesajınız sizin değil onun en iyi bildiği konudan olacak. buradaki en önemli nokta da bildiği konu hakkında onun daha iyi bildiğini kabul edip bunu ona hissettirmeniz. bu sizin hanenize yazılacak ilk artı puanı sağlayacak temel bir diğer davranıştır.

  -2. mesaj girişimi daha uzun olacak, çünkü onun bildiği konudan bahsettiniz, çünkü kadınlar hep çok konuşur. bırakın konuşsun, onu can kulağıyla dinlediğinizi ve dahi sözlerine değer verdiğinizi hissettirin. bir müddet mesajlaştıktan sonra konuyu kapatmadan "yahu benim çıkmam lazım" gibi bir bahane ile ayrılın konuşmadan. yarım kalmışlık hissi hatunun sizinle muhabbete devam etme isteğini inşaa edecek.

  -sonraki mesajınızda herhangi bir konu seçmeyip direkt "merhaba *" ile başlamanız daha iyi olacaktır. bu defa konu seçmediğinizden hem yarım kalmış konuyu bitirip ardından da spontane gelişen yeni bir konu seçmenizin temeli olacaktır. dikkat etmeniz gereken husus: kesinlikle "selam" yazmamanız. hatta merhaba bile bazen kötü tepebiliyor, daha direkt seslenişler "heey!" gibi daha olumlu.

  -mesaj attınız ve muhabbet başladı. burası biraz ustalık gerektirir ancak zamanla alışacaksınız: acemi gibi davranın. geriye kalan 9 maddede de öyle. neyi nasıl yapmayı bildiğinizi hissettirirseniz kaşar damgası yersiniz ve işiniz çok zorlaşır. acemi olmanız ise sizin için olumlu duygular demek. diğer husus ise konu sıkıntısı çekmemek. "futbol" da konuşabilirsiniz ama hiçbir konuyu uzatmayın.

  -muhabbeti sürdürebileceğiniz kadar sürdürün, gerekirse uyuyana kadar. ama kesinlikle yarım bırakmayın. çünkü bir sonraki evre hatunun sizinle iletişime geçmesi olacak. eril taraf ilişkinin başlangıcından sorumludur. hatun kişi mesaj atmadığınız 3-5 gün içinde sizinle site içinde yazdıklarınızı favorileyerek veya size mesaj yazarak iletişime geçecektir. değerlendirin.

  -eğer hatun yazmıyorsa ya geriye kalan 11 madde'de yanlış yaptınız ya da hatun sizden gerçekten hoşlanmadı demektir. iki durumda da iletişime geçmeyin ve bir süre aynı site içerisinde kimseye aynı taktikleri denemeyin. bir süre sonra yeni biri için hazırlık yapın, veri toplayın. bilgi edinin ve bu dönemi gelişim için geçirip diğer hatunun sevdiği kitabı okuyun, belirttiyse. ama hatun yazdıysa ilk artı puanınızı benden aldınız demektir. hayırlı olsun. 2 artınız oldu.

  -hatun yazdı deyip devam edelim: mesaj attı ise olumlu. hatunlar böyle ince mesajların kavranmasından pek bi hoşlanırlar. bu sebeple bu evrede zekanızı göstermeniz gerekecek. dikkat edilmesi gereken husus: ondan zeki olduğunuzu değil, zeki olduğunuzu göstermek.

  -devam edelim, siz zekanızın inceliklerini gösterdikçe o da hatun olduğundan altta kalmayacak ve o da size kendisini açacaktır. bu evre işte o kişinin aradığınız kişi olup olmadığını anladığınız evredir. zeka adı altında sorduğunuz özelliklere ne şekilde yanıt verdiği sizin için sınıflandırma olacaktır. unutmayın, zeka kişinin kendisinden aşağıda olanı algıladığı mekanizmadır, üstü değil.

  -hatunla ilişkiniz güzel, temel konularda sizi tatmin etti ve siz de onu tatmin ettiyseniz muhabbetiniz gülmeceli şekilde devam edecektir. ne konuştuğunuzun önemi olmadan, eğer zekanızı hatuna kanıtlarsanız kendinizi aşağı seviyeye çekmek onu daha da etkileyecektir. zira hatunlar için zeka kadar aptal rolü yapan erkeklerden de hoşlanan varlıklardır. temel konu aptal rolü yaparken gerçekten aptal görünmemek. buna çok dikkat edin.

  -hatunlar fiziksel iltifatları zekasına olan iltifatlardan daha çok kanıksarlar. gerçekten çok zeki bir hatun ise fiziksel iltifata ihtiyaç duyabilir, o ayrı ancak genellikle erkek profili "ay gözlerin ne hooooşş" seviyesinde olduğundan onların zihinsel özelliklerine dizilen methiyeler size artı bir puan olarak geri gelecektir. "çok güzelsin" fiziksel olarak yeterliyken "çok zekisin" zihinsel olarak tatmin edici değildir. bunun için çokça kitap okuyup her hatunun profiline uygun iltifatı seçebilmek adına tecrübe kazanmalısınız.


  -evet devam ediyoruz, yani hatuna iltifatların olumlu veya olumsuz olmasına rağmen iki yol izleyeceksiniz, eğer hatun sizin onunla dalga geçtiğinizi düşünüyorsa mütevazı biridir, ve daha ince övgüler ile devam etmelisiniz, eğer hatun sizin övgüleriniz karşısında gülümsüyorsa gülümsemek istiyordur, devam edin. eğer hatun konu değiştiriyorsa bir sorun var demektir. 3 oldu değil mi?

  -hatunlar erkekler gibi tekdüze yaşayan ve tekdüze davranan varlıklar asla olmamıştır ve siz bunu ona dikte edene kadar da olmayacaktır. kadınlar düşünsel olarak belki erkeklerden daha zeki değiller ancak duygusal yapıları ve hayal güçleri ile erken gelişim döneminden sonra erkeklerin beynini kullanmaması ile doğru orantılı aşağı yukarı her kadın her erkekten zeki hale gelmektedir.

  -yani aslında duygusal olarak addettiğimiz canlıların "mantıksal izdüşümleri"nin erkeklerden geride olmasını planlarken bizler, onlar, erkeklerin tahayyül bile edemeyeceği şekillerde erkek hegemonyasını kırıp, kırılan hegemonya yerine kendi hegemonyasını inşa ederken erkeğin hegemonyasının sarsılmaz bütünlüğüne inandırıcılıklarıyla ünlülerdir. yani ekşi erkeği: sen giderken o dönüyordu.

  -konudan çok uzaklaşmadan; siz onun zekasını övmek ve egosunun hangi tabana paralel çalıştığına dair veri elde etmek için çabalarken o diğer bir çalışma prensibine kişisel bir savunma mekanizması olarak geçecek. bilinçli veya bilinçsiz, kadınlar, duygusal ve mantıksal bütünlüklerini erkeklerden daha olumlu kullanabildikleri için toplumun seçen sınıfını oluşturmaktadır. bu yüzden seçilen olun.

  -"ee peki demin hatunu seç diyordun şimdi seçilen ol diyorsun?" diyorsanız iyi dinleyin, hatun kişiler sizin onu zorlayabildiğiniz raddede sizin zeka seviyenize hayran olurlar. zaten söylediğim bütünsellikten dolayı bir hatunun tüm duygusal boşalımlarını bilebilmeniz mümkün değil. sizin onun onun sizin seçim sınıfında olması için genel kural karşılıklı doyumdur. bu yönüyle seks ile paraleldir

  -siz nasıl ki sadece sırt üstü yatan bir hatunla sevişmek istemeyeceksiniz, o da seçimlerini penis boyu ve dahi pozisyon zenginliğine göre seçecek. düşünsel zenginlik ile bu yönden benzer özellikteler, siz onun oluşturduğu duygusal boşalımları ne kadar fark edebilir ve ne kadar uslamlamacı yaklaşırsanız onun için o kadar değerli olacaksınız. o ne kadar farklı suni duygusal boşalım gösteriyorsa o kadar farklı ve bir o kadar akıllıdır. zeka ve farklılık konusunu da bir kenara bırakmalıyız aslında ama bu çok çok çeşitli bir konu. burayı ne kadar tecrübe ile geçirirseniz o kadar bir sonraki evrede olumlu dönüş alırsınız.

  -erkekler genel itibarıyla şu düşünce yapısına sahiptir, "paran mı var kızlar senin, zeki misin kızlar senin, komik misin en güzel kızlar sana bakar, bunların hepsi mi var senle evlenir.." gibi gibi, kadınların en zayıf oldukları nokta da burasıdır, bir kadının hayatındaki tüm erkekler zeki yakışıklı vs vs değildir. onun duygusal boşluğunu dolduran biri mutlaka olmuştur. sorarak tecrübe edebilirsin.

  -duygusal boşluk dedik, konuştuğunuz hatunun duygusal boşluklarına nasıl yerleşeceğiniz tamamen o kadının duygusal durumu, yaşanmışlıkları ve dahi sizde gördükleri ile ilintili. sizi istemezse oraya almayacağı gibi isterse hiçbir çaba göstermeden dahi alabilir. fiziksel boyutta daha kolay olan bu durum klavye arkasından ise daha zor. tek önerim bu evrede çizginizi bozmadan, sabırla onu beklemeniz.

  -işin burasında hatun kişi yavaş yavaş sizin siz'li konuşmalarınıza kızmaya ve artık sen'li konuşmalara geçmek isteyecektir. eğer bu evreye gelene kadar bunu talep etmemişse zaten oluru var gibi görünüyordur sizin açınızdan, eğer bu evreye gelmeden çoktaan geçmeye çalışmışsa sen'li konuşmalara o hatun erken raddede sikilebilir sınıfındadır. eğer seçicilik klasmanınız zorlu değilse sevişin geçin

  -sen'li konuşma evresine kesinlikle ama kesinlikle sizden talep gitmeyecek. en önemli kural budur. bu, hatunun zihninde isteyerek yada istemeden bilinç dışı düzeyde "benim izin verdiğim sınırlara saygılı, ona göre hareket ediyor" fikri uyandırır. hatta takdir dahi görür. ha, ama psikopat bir yönünüz varsa ve bundan zevk alıyorsanız "ben bir süre daha böyle takılayım" deyin. o arada kalmışlık, siz demek isterken sen demek falan konuştuğunuz hatunun en masum ve en eğlenceli dönemleri oluyor. tadını çıkarın.

  -sen-siz mevzusunu fazla uzatmadan diğer bir evreye geçilmeli. hatunun numara alma evresine ki en büyük inceliği burası ister, tamamen içgüdüsel davranmak gereken aynı zamanda sistemden kopmadan. hatunun o kadar muhabbetten sonra hayır diyemeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. aksi şey istediğiniz anda eğer "belki daha sonra" diyorsa o andan sonra muhabbeti toparlamak hem sizin hem de onun adına çok çok zor.

  -peki telefon numarası alırken yapabilinecek bir şey yok mu? var. mesela kurduğunuz o tüm ağırlıklı karakterin aksine daha laubali bir şekilde "artık numaranı alsam mı yiaa?" gibi bir cümle sonrasında hayır dese dahi toparlanabilecek bir cümledir, çünkü siz o değilsiniz, ya da numaranızı yazıp "istediğin zaman kullanabilirsin, ya da kullanmayabilirsin" diyerek topu ona atabilirsiniz.

  -eğer buna karşın telefon numarasını sizinle paylaşıyorsa aferin size, buraya kadar her şeyi doğru yaptınız demektir, ve dahası insanların çılgınlar gibi peşinden koştuğu ve elde edemedikleri hatunun yanındaki tipsiz olmak için en büyük aday haline geldiniz. 1.35 orandan sizi banko kuponuma yazmamdan yana sakınca göremiyorum. ama hala patlama ihtimali olduğunu unutmayın lütfen.

  -anlık iletişim geriye kalan süreçlerden daha önemlidir, artık sizinle ortak bir hayatı paylaşıyor ve dahi istediği an size ulaşabilecek, istediği an sizi arayabilecek.. artık anlık konuşmalar olduğundan düşünmeye vaktiniz olmayacak ve her şey daha hızlı gelişecek..
  burada size ev ödevi; geriye kalan tüm maddeleri tekrar gözden geçirin. sınav yapacağım *
  kaldığımız yerden devam etmek üzere..
  #321053 taktik tahtasi | 7 ay önce