kayıt


2018 - 2019 sezonu için yapılması gerekenler

 1. 1
  başarılı bir sürece girebilmek adına önlemlerin önceden alınması gerekliliğidir. benim naçizane düşüncem aykut hoca ile yollar ayrılmalı ve zico ya da ersun gibi camiayı iyi tanıyan biri kısa vadede takımın başına geçirilmelidir. kulüpte yatarak ya da oynamayarak çöp şekilde zamanını tamamlayan futbolculardan kurtularak yeni faydalı oyunculara yönelinmesi gerek. mümkünse genç olsun birazcık.* basketbol şubesine de thompson yerine bir uzun ve guduriç ısınana kadar iyi bir oyun kurucu / şutör alınması lazım. obra reis mi? tabii ki yıllarca devam inşallah.
  #322016 vamosfener85 | 12 ay önce
   
 2. 2
  iyi bir sportif direktör, iyi bir takım menajeri ve başarıya aç, hırslı bir teknik direktör. daha sonra bu isimlerin vereceği reçeteye -kaynaklar dahilinde- harfiyen uymak.
  #322018 john abruzzi 12 | 12 ay önce
   
 3. 3
  bir sportif direktörle anlaşıldı. ayrıca aykut postalanarak takımın başına önemli bir yabancı hoca getirilecek*

  bundan sonra da amaç aykut'un yarattığı rezil takımı ortadan kaldırıp baştan yaratmak olur. bu da ancak yetenekli ve mental gücü yüksek, olgun futbol anlayışı olan oyuncularla mümkündür. öncelikle bir topal-souza ikilisini bozmak(tabi ki souza oynar) için bir 8 numara transferi olmazsa olmazdır. oyun görüşü yüksek, teknik, liderlık özelliği olan, afedersiniz sorumluluk orospusu(aynı valbuena gibi) bir oyuncu transfer edilmelidir. ikinci olarak dirar'ın yerine gerçek bir kanat oyuncusu alınmalıdır. yine bu oyuncu da ne yaptığını bilen, yüksek ofansif mentalitesi olan kaliteli bir oyuncu olmalıdır. bence visca buraya acayip otururdu. büyük takım futbolcusu zeki olur arkadaş, istisnası yok. bütün büyük takım efsaneleri zeki futbolculardır. takımın bu hale gelmesinin sebebi aykut'un düz ama koşan futbolcu sevdasındandır. neyse kim takar aykut'u artık. solda da valbuena oynadı mı en kestirme yoldan aykut'un anadolu takımı temizlenmiş olur.

  ama yetmez tabi. daha güçlü olmak için skrtel'in yanına bir stoper şarttır ki gölümüzün efendisi eski savunma bakanımız kjaer gelecek deniyor innnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnşallah gelir. yeni as kaleci de olmazsa olmaz. bulunabiliyorsa/para kalıyorsa sağ-sol bek de takımı güçlendirir ama bence bu en son iş. bakmayın kızıyoz mızıyoz ama 5 asist yapmış jesus bu sene.

  ayrıca oğuz kağan, eljif elmas ve alınırsa yeni genç futbolcular rotasyona sokulmalıdır. artık fenerbahçemiz genç futbolcu oynatma kültürünü benimsemelidir. ancak o zaman altyapı meyve verir.
  #322020 celthora | 12 ay önce
   
 4. 4
  kombine almak
  #322027 Madax6000 | 12 ay önce