kayıt


ricardo quaresma

 1. 121
  bu kadar serbesti kime verilse kendini dokunulmaz sanır sezon başından bu yana tosiç marcelo oğuzhan tolgay kaç defa atılmalıydı birçok pozisyonları geçiştirildi susuldu görmezlikten gelindi, dün net 2 kırmızı 1 sarısı es geçilmiştir ahlaksızlıkta çığır açılmış durumda.
   
 2. 122
  Dokunulmazligi olan futbolcudur kendisi rakip oyunculara tekme tokat girisir sari kart bile almaz
  #304011 ccb1907 | 1 yıl önce
   
 3. 123
  beşiktaşlıların twitter'da takımdan gitmesi için kampanya başlattığı oyuncu.
  #306145 mfozmen 12 | 12 ay önce
   
 4. 124
  9 eylül 2017 karabükspor beşiktaş maçı'nda topla pek de alakası olmayan bir pozisyonda hakemi biçen topçu.
   
 5. 125
  ligimizde dokunulmazlığı olan futbolculardan biri. her sene fb maçından önce bir vukuat işleyip sahaya çıkmayı başarıyor.
   
 6. 126
  hakeme omuz atıp pardon yanlışlıkla oldu diyen oyuncu. bir değil iki değil. bir insan bu kadar mı arsız olur yahu? minareyi quaresma çalıyor, kılıfını tff hazırlıyor. ceza falan gelmez bu adama. denildiği üzere dokunulmazlığı mevcut.
  #315375 vamosfener85 | 8 ay önce
   
 7. 127
  sahada art niyetli olduğu çok belli olan, her yönüyle son derece sevimsiz ve itici futbolcu.

  dandik hakemlerimiz eserleriyle gurur duyuyor mudur acaba? adam son yıllarda her türlü pisliği yaptı neredeyse, özellikle de geçen sezon, topsuz oyuncunun bileğine basmalar, sanki ufc kafes dövüşçüsüymüş gibi yaptığı ahlaksız ve rakibi sakatlamaya yönelik fauller, rakip oyuncularla gereksizce sürekli tartışmaya çalışması ve muhtemelen küfürler etmesi gibi akla gelebilecek her türlü haltı yedi bu adam herhalde.
  ama o da biliyor bizim hakemlerimizin ne kadar vasıfsız olduğunu, çoğu maça talimat alarak çıktıklarını, e zaten karakter olarak da bu davranışları yapmaya çok müsait bir isim. bir de böyle bir ortam bulunca son derece keyifli çıkıyordur maçlara herhalde. muhtemelen 'bugün nasıl bir şerefsizlik yapsam' diye düşünüp de çıkıyordur. yani tam bir futbol sahtekarı bu adam. ki zaten biraz iş ahkalı, birazcık karakteri, birazcık da bencil olmasa sadece kağıt üstünde iyi bir kariyeri olmazdı. yani balon olmazdı kısacası. ama işte egosu ve takıntıları ele geçirmiş bu arkadaşı. vücudunun her yerinde de dövme falan var zaten. genelde bu tip adamlar daha çocukluk yıllarında son derece psikolojik sorunlar yaşamış kişilerdir ancak her dövme seven de bu arkadaş gibi değildir herhalde. bilime de belli bir noktaya kadar inanmak lazım.

  aslında hakeme az bile yapmış bu muşmula surat. umarım yakında da yalnışıkla (!) hakemlerimizden birine, özellikle de cüneyt çakır'a sağ kroşe atar ve bu da tüm avrupa basınında umarım gündem olur da tüm avrupaya rezil oluruz. sinan engin, ertem şener gibi dandik medyamızın vasıfsız elemanlarından doğru düzgün eleştiri bile alamaz bu arkadaş. avrupa basınında bilindiği gibi herkes paşa paşa son derece sert eleştiriler yapabiliyor. hatta mourinho'ya bile küfür eder gibi soru sorabiliyor adamlar. zaten şu da bir gerçek ki bu olay atıyorum ingiltere'de falan yaşansa çok büyük bir ihtimalle sezonu bile kapatabilirdi bu arkadaş. zaten kasten yaptığını anlamak için uzman olmaya da gerek yok. top rakipte ve topla arasında en az 15-20 metre var. pres falan yapmaya gidemez zaten. ki rakip oyuncu da topu uzun oynamak için hazırlık yapıyor. hakemde koşu yolunda değil ve çarptıktan sonra oyunu takip etmek yerine direk hakemden özür diliyor. halbuki hakeme çarpacak kadar oyunu takip eden adam, o adrenalin ile öyle direk özür dilemez. rakibe koşar, pozisyon bittikten sonra hakeme gidip özür diler. beşiktaş taraftarı son 2 sezondur takımlarının hakemler tarafından hatırı sayılır bir destek almasına iyice alıştılar ama ben inanıyorum ki onların arasındaki aklıselim, objektif olabilen beşiktaşlılar da rahatsız olmuştur bu arkadaşın yaptığı hareketten. türk futbolu böyle bir yere gelemez.
  #315381 tommy vercetti | 8 ay önce
   
 8. 128
  atarlı bir arkadaş.
   
 9. 129
  yeni nesil felipe melo eleman o kadar pervasız ki tekme atmakta beis görmüyor çünkü türk hakemlerinin kendisini kolay kolay atamayacağını biliyor bu akşam yine kendisine has çirkeflikler yaptı.
   
 10. 130
  ilk sarıyı yediği andan itibaren kırmızı kartını beklediğim giderli arkadaş. neyse ki çok bekletmedi.*
   
 11. 131
  https://twitter.com/Feneristcom/status/911867596152156160
   
 12. 132
  ligde kart dokunulmazlığı olan çirkef futbolcu.
  yalnız bu sene çok daha net görülüyor ki pas atacağı adamı seçiyor. bu da büyük kayıplara yol açıyor. beşiktaş taraftarı yeniden kendisine sövmeye başladı. umarım bir yere satılmadan parasını alıp beşiktaşın huzurunu kaçırmaya devam eder.
  #320427 cmknc | 4 ay önce
   
 13. 133
  Siyah-beyazlı yönetim 2.5 sezonda 25 sarı ve 3 kırmızı kart gören Portekizli yıldıza 350 bin euro para cezası kesti.

  Skorer'de yer alan habere göre, 34 yaşındaki yıldız oyuncu verilen disiplin cezaları nedeniyle Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti.

  Beşiktaş ile 2020 yılına kadar sözleşmesi olan ve yıllık 2 milyon 100 bin euro alan Quaresma, verilen cezaya karşı çıkarak FIFA'dan cezanın iptal edilmesini istedi.


  kuarejma lan mk bişiktaşın çocuğu oooooo kuarejma kuarejma.
   
 14. 134
  son hareketiyle, beşiktaşta imza kalplere atılır diyen başkanını morartan futbolcu. aynı hareketi abubakar da yapmıştı
  #320870 cmknc | 3 ay önce
   
 15. 135
  gözlerine sürme çeken tiyatrocu.