kayıt


arda turan

 1. 308
  bilmiyorum hangi yılda milli takımda oynamaya başladı ama bi 7-8 yıldır falan sadece şu adamın ayağına bakıyoruz.
  türk futbolunun ayıbını gösteren futbolcu.
  #239776 babapoirot12 | 4 yıl önce
   
 2. 314
  dünyanın en abartılan futbolcuları arasında ilk beşe kesinlikle girebilecek itici piç. simeone, diego ribas'a yaptırdığı gibi bu arkadaşada rakibini takip etmesini, alanını kapatmasını, geri dönüşlerde de çıkışlar gibi hızlı olmasını istedi. arda, simeone'li ikinci ve üçüncü sezonunda nispeten bunları yaptı ama artık ağır gelmeye başladı. o aşure kazanı gibi götü kısa-kalın bacaklarıyla bunları yapamaz oldu nihayetinde de a.madrid'te devam edemeyeceğini anladı ve şimdi kulüp arıyor. simeone'li a.madrid'ten gidipte doğru düzgün top oynayabilmiş kim var? filipe luiz diego costa falcao hatta Courtois. simeone sistem adamıdır alan daraltan çabuk çıkan ve fizik olarak güçlü bir takım yarattı, herkes a.madrid'in başarısını bireylere indirgedi ama öyle olmadığı tez zamanda ortaya çıktı, işin aslı kokoler godinler mirandalar falan a kalite topçular değil a kalite olan tek adam diego simeone'dir o takımda.
   
 3. 403
  barcelonaya kesinlikle thy sayesinde transfer olan topçu. seneye kıçına teneke bağlanıp gönderilir. döner gs'ye paraları cukkalar emeklilik hayatı yaşar.
  #286519 john abruzzi 12 | 3 yıl önce
   
 4. 454
  çirkef yuvasında yetişmesinden dolayı yaptıkları gayet normaldir idolü fatih terim kahramanı hagi abisi bülent korkmaz eee bu çocuk herhalde çip olur.
   
 5. 456
  instagram'dan yaptığı açıklamada destek bulabilmek adına gs formalı fotoğrafını koyan futbolcu. kendisinden sanki başkasıymış gibi "arda turan" şeklinde bahsediyor. bir insan neden kendisinden üçüncü tekil kişi olarak bahseder ki?
  #306194 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 6. 457
  kendisi bir futbolcu değil, projedir.

  kadrodan çıkarıldığı söyleniyor, yine araya birileri dahil olup affedilir.

  türkiye'de her şey olabilirsiniz ama rezil olamazsınız.
  #306211 forrest gump | 2 yıl önce
   
 7. 460
  milli takımdan siktir olup gitmiştir. darısı yıldırım demirören, fatih terim, caner erkin, burak yılmaz, selçuk inan, gökhan gönül, gökhan töre vs gibi futbolcuların başına. işte o zaman yeniden bizim milli takımımız olacak orası.

  cengiz ünder, enes ünal, çağlar söyüncü, berke özer gibi pırıl pırıl oyuncularımız var bizim. hem bu adamlardan daha çok şey verecek adamlar bunlar. dünya'nın en iyi takımında bile oynasan ilk önce adam olacaksın. bütün genç oyuncularımıza ibret olsun şu olay.
  #306215 mfozmen 12 | 2 yıl önce
   
 8. 2
  galatasarayın forma renklerini ilk kez içimizden geldiği gibi anlatan galatasarayın öz evladıdır (!).
  #2341 gignac12 | 7 yıl önce
   
 9. 11
  fenerbahçemizin bu sezonki mücadelesi hakkında yaptığı "bu sezon aslan gibi bir duruş sergilediler" tespitini beğendim. aslan gibi demiş olsa da bayıldım. seviyorum bu çocuğu, keşke çok daha erken ayrılsaydı takımdan da bu yaşta o kadar yıpranmasaydı.

  eminim kendisi de konuyla ilgili bazı derin pişmanlıklar yaşıyordur.

  kendisi hakkında random bir gs`linin yorumu: *

  "artık savunulacak bir tarafı kalmamıştır. fenerbahçe için aslan gibi bir duruş sergiliyor diyen adam galatasaraylı değildir. kafası kadar kocaman egosu altında ezilmeye mahkumdur. tek istediğim o aslan gibi duruş sergiledi diye yaladığı takıma bir gün gitmesi ve çubuklu tosun gibi sürünmesi. senden de, seni sevenden de nefret ediyorum kardeşim, karma bir gün döner, karşına çıkar, bu yazdıklarım değerlenir, nankörlüğünün bedelini umarım fazlası ile ödersin."

  ne bu paranoya lan, almayacağız tamam ağlamayın herhangi bir futbolcunuzu falan. *))
  #8699 orion 12 | 7 yıl önce
   
 10. 27
  emre abisi keşke fener`e getirse denilendir.
   
 11. 263
  Normal şartlarda Türkiye‘den, Avrupa‘da her hangi bir takıma transfer olmuş olan diğer futbolcuların (aradan belli bir zaman da geçmesine rağmen) ülkemizde Arda Turan kadar haber değeri taşımadığını görmek çok zor olmasa gerek. Acun Ilıcalı gibi medyanın ileri gelen isimleri ile kurmuş olduğu yakınlık kendisinin sürekli Türk basınında gündemde olmasını sağlıyor diye düşünüyorum. Bunu elbette konumunu küçümsemek adına söylemiyorum ama nereye baksak kendisi. Eski ilişkime dair konuşmam deyip, ilişkisi bitmesine rağmen o başkası ile ilişki yaşadı benim için bitti minvalindeki açıklamalarının da kendisinin kıro tarafından yapıldığına inanıyorum.
  #215483 disi kanarya | 5 yıl önce
   
 12. 265
  ballon d‘or‘u evinde izleyen.

  :((( kıyamam..
  #217044 cagatayyfb | 5 yıl önce
   
 13. 302
  türk basınını çok iyi kullanan futbolcu.herkes de arkasında istediği gibi takılıyor.yeri gelir güzelim şarkının anasını ağlatır,yeri gelir ekonomist olur.kardeşim bu ülkede neden hiç kimse gerçek işiyle uğraşmıyor?
  #227519 umtkrts | 4 yıl önce
   
 14. 310
  ben valla şuymuş buymuş bakmıyorum güzel bir meme görürsem bakıyorum abi.

  tanım: bir futbolcu.
  #239781 leo | 4 yıl önce
   
 15. 317
  barça altyapısında bu maldan daha kaliteli en az 10 futbolcu vardır. barça'nın dönüp bakmayacağı abartılan kocakafalı kocagötlü deyyus, bunu alsa alsa mourinho alır oda menajeriyle birlikte biraz para hüpletmek içindir. arda'nın mevcut yetenekleriyle a.madrid'te oynaması bile kendi adına muhteşem bir olayken kalibre olarak a.madrid'ten kat kat güçlü takımlara gitmesi mucizeye imza atmak demektir.