kayıt


fenerbahçe futbol takımı

 1. 3020
  kanserojendir
  #321932 alexinbeyni | 2 ay önce
   
 2. 3019
  kalitesizlik örneğidir.
  #321878 pinkfloyd | 3 ay önce
   
 3. 3018
  boluspor'dan 6 tane yiyen takım. tarihe not düşülsün. hiç hazırlık maçı muhabbetine girmeyin. boluspor lan bu.
   
 4. 3017
  Taktik özürlü yönetiminde bir Galatasaray finaline çıkmasındansa beşiktaş'a elenmesini tercih edeceğim takım. bu adamın yönetiminde Galatasaray maçına çıkmayalım yeter. Yine aman gol yemeyelim modunda maça tüyü diker, zorla Galatasaray'a ikram eder. Korkaklığı zaten çekilmiyorken Galatasaray maçlarındaki korkaklığı hiç çekilmiyor gerçekten. İşkencenin sınırlarını zorluyor resmen.

  Galatasaray'ı adam eden teknik direktördür kendisi malum. Her türlü şartta Dalga geçerek yendiğimiz takım bu vasıfsız yüzünden adam oldu. Aziz nasıl ki Galatasaray'a en faydalı başkansa bu da en faydalı teknik direktör olmuştur. Galatasaray tarihinde adı fatih terim'den sonra ikinci sırada gelir. Adım gibi eminim öyle bir imkan olsa bu adama plaket falan verir Galatasaray.

  Sonuç olarak başında bu çapsız varken bir Galatasaray'la yapacağı finali izlemeye dayanamayacağım takım. Ne yapacağı, nasıl bir zihniyetle takım çıkartacağı, nasıl bir rezalet yaşatacağı belli zaten. Hiç gereği yok. yeterince sinir olduk bu sezon. Sakince 2. Falan olup ali koç'u bekleyelim.
  #321837 richard harrow | 3 ay önce
   
 5. 3016
  bu sezonki misyonunu türkiye kupası finalinde galatasaray'a yenilerek tamamlayacaktır.

  yok öyle 4. olup taraftara final kaybetme travması yaşatmamak. o final kaybedilecek. çünkü fenerbahçe geleneği bunu gerektirir amına koyim.
   
 6. 3015
  sistematik bir şekilde yeteneksiz futbolcularla doldurulmuş olan takım. bir takım düşünün hiçbir oyuncusu(valbuena ve guiliano hariç) oyun açamaz, adam geçemez, top kontrol yapamaz, düzgün pas atamaz, güzel orta açamaz ve en kötüsü de güven veremez. bu takımı bugünlere getirenlerin allah belasını versin. böyle futbolu oynatan da bu takımın böyle oynaması için hocayı seçen de gün yüzü göremez inşallah.
   
 7. 3014
  kadrosunda bir tümen kazma bulunduran ve hayatımda gördüğüm en kısır ekiplerden biri olan takım. yana pas geriye pas yaparak ilginç bir taktikle rakibi açmaya çalışıyoruz ama böyle ilkel bir futbolla tabi ki ne mümkün. en az 3 tane kaliteli oyuncuya ihtiyacı var bu takımın. hala atıfla dirarla falan türkiye'de bile iş yapamıyorsunuz görüldüğü gibi.
  #321651 srecko94 | 4 ay önce
   
 8. 3013
  volkan
  şener
  skrtel
  neustadter
  hak
  josef
  ekici
  valbuena
  giuliano
  alper
  soldado


  bariz form düşüklüğü, sakatlık, cezalı yoksa bu 11 oynar benim futbol görüşüm bu yönde. lig biter alper'in yerine daha iyisini koyarsın neustadter'in yerine a sınıf stoper getirirsin hak'ı gönderir enternasyonel kalitede bek alırsın volkan'ı yedeğe çeker standartları olan bir kaleci transfer edersin ama o zamana kadar bu 11 oynar.
   
 9. 3012
  2017-2018 sezonunda akhisarspor'a 6 puan kazandiran takım.
  #321612 livane12 | 4 ay önce
   
 10. 3011
  bu takım yüzünden tüm taraftarlar kanser oldu, psikolojik tedavi görmeye başlayacağız artık amk. hatta eminim kafayı bozanlar da vardır.

  ağır küfür etsem, sonra vicdan azabı çekiyorum. ama bunlar hak ediyor ya. ben sizin oynayacağınız futbolun amk. sokaktan 11 tane adam toplasan, bunlar gibi kampa girip, düzenli idman yapsalar tüm kalbimle söylüyorum şu takımdan daha iyi oynar. amınıza koyayım amınıza. çıldırtacaksınız artık. yıldım artık, amk.

  tanım: dünya futbol tarihinin en cenabet takımı.
   
 11. 3010
  sezonu 4. bitirecek takım. başakşehir'i niye yendiniz?
   
 12. 3009
  allah belanızı versin.
  #321589 taktik tahtasi | 4 ay önce
   
 13. 3008
  rakiplerden kalite olarak bariz eksik takım, bu takıma en az 3 üst düzey oyuncu şart oğlu şart.
   
 14. 3007
  hristiyandı ateistti demeden toplu şekilde hacca götürülmesi gereken takım, kulüp binası da dualar eşliğinde gül suyuyla yıkanmalı. rakipler atamasa biz kendimize atıyoruz, topal'ın alışagelmiş hatalarından ilk golü yedik ikinci golde top hasan ali'ye çarparak alakasız yere gitti bu kadarına şanssızlık denemez, takımın üzerinde kara büyü var fisilik de olabilir.

  (bkz: 1 mart 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı)
   
 15. 3006
  alper ve volkan'a ciddi ceza vermesi gereken takım.