kayıt


fenerbahçe taraftarı

 1. 1
  özellikle bu sene bir taraftar grubundan çok daha fazlasını maddi, manevi anlamda yapan ve takımına olan aşkından hiç vazgeçmeyen taraftardır.
  #193 bu da nokta 12 | 7 yıl önce
   
 2. 2
  3 temmuz 2011 tarihinden bu yana, kulübüne ve başkanına hep destek, tam destek parolası ile yola çıkmış, efsane taraftar. ayrıca o efsane taraftar ayrıca şunu da belirtmektedir:
  siz iki kupayı getirin, savcılar istanbul`u yakmaktan bizi içeri alsınlar.
  #218 byerley turk 12 | 7 yıl önce
   
 3. 3
  herşeyin en iyisini,en güzelini hakeden insanların oluşturduğu taraftar topluluğu. yeri gelir dünyanın en mutlu insanı olurlar, yeri gelir üzüntüden uyuyamazlar.ama şunu hiç unutmazlar:
  (bkz: fenerbahçe yle üzülmek bile güzel be abi)
   
 4. 4
  taraftardan daha öte, koca bir aileyi oluşturan bireyler bütünüdür. her ne kadar üzerimizde kurgulanan bir oyun olsa da 3 temmuz sürecinin bize kazandırdığı olgu bu, aile olmak. 3 temmuzdan sonra benim için fenerbahçe bu ülkede adaletsizliğe isyanın bir sesidir. dünya görüşümdür artık "fenerbahçe". bazen düşündüğümde beni istanbulda yaşamaya mecbur kılan herhangi bir zorunluluk yokken buradan ayrılma düşüncesini dahi aklıma getirmeme nedenin birinci sırasındadır yine fenerbahçe.
  #1456 hegzan 12 | 7 yıl önce
   
 5. 5
  türkiye`nin takımına en çok destek veren taraftarıdır. fenerium`un yaptığı satışlar gs ve bjk`nin storelarının toplamı kadardır. maç başına seyirci ortalaması en yüksek takımdır fenerbahçe bu taraftarı sayesinde. kombine ve fenerbahçe kart satışları da bellidir. fenerbahçe taraftarı gerekirse yemeğinden kısar; maça gider. mağlubiyetlerde daha çok bağlanır takımına. sevincini kendi takımıyla yaşar, başkalarının takımına saldırarak değil. stadını 2 sezondur sahaya yabancı madde atarak kapattırmayandır. ezeli rakibinin maç yapacağı takımı havaalanında karşılamayandır. teknik direktörünün telefonunu çalmayandır. stadda görevli polise koltukla vurmayandır. şabileli kupaları asla sindiremeyendir. başkasından medet umup el s..iyle gerdeğe girenlerden değildir. fenerbahçe taraftarı olmak herkese karşı tek, herkesin üstünde olabilmektir. gökhan gönül`ün de dediği gibi. "türkiye`de kendi çapında büyük 2 tane takım var. fenerbahçe ikisinden de büyük."
  #1793 appiah 12 | 7 yıl önce
   
 6. 6
  halkın takımının taraftarıdır.
   
 7. 7
  özellikle bu sene taraftarlığın ne demek olduğunu dosta düşmana gösteren, Türkiye`deki "taraftar" algısına yeni bir boyut getiren, kulübüne aşk ile bağlı maddi manevi her türlü imkanını zorlayarak destek veren, 90 dakika bağırarak en iyi taraftar grubu biziz demek yerine 365 gün hep destek tam destek psikolojisiyle takımının yanında olan güzel insanlar. Bir de sokakta sarı lacivert atkılı ya da ne bileyim formalı renktaşlar birbirini görünce gülümsemiyor mu canınızı yerim.
  #1834 freud cakmaktas 12 | 7 yıl önce
   
 8. 8
  örnek taraftardır. ne galatasaray taraftarı gibi her sezon farklı takım tutar, ne de beşiktaş taraftarı gibi kendi çalar kendi oynar.
  #1885 sosyalabuzer 12 | 7 yıl önce
   
 9. 9
  3 temmuzdan bu yana gönül verdikleri renklerin bağışıklık sistemidir. bütün yapılanlara rağmen yıkılmadılar.
  #1952 er cantona 12 | 7 yıl önce
   
 10. 10
  zaferlere alışık olduğu halde kötü giden durumlarda dahi takımını asla yalnız bırakmayan büyük taraftar.
  #1970 aziz baskan 12 | 7 yıl önce
   
 11. 11
  içinde bulunmaktan gurur duyduğum taraftar grubudur.
  #2470 hastalavista12 | 7 yıl önce
   
 12. 12
  "bana seni seviyorum deme sevgili, sarı dediğimde lacivert de yeter!! " diyebilecek bir kitledir..
  #3130 barbar fenerli12 | 7 yıl önce
   
 13. 13
  dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu..
  #3131 barbar fenerli12 | 7 yıl önce
   
 14. 14
  dünyanın en büyük başkaldırışıdır...
  #3132 barbar fenerli12 | 7 yıl önce
   
 15. 15
  son derece sabırlı taraflardır. kaç aydır rakiplerinin, medyanın ve kulüp başkanlarının yargısız infazlarına, inandıklara değerlerden hiçbir şekilde ödün vermeden olayı takip eden ve bir yandan da bu kadar düşmanıyla mücadele eden taraftarlardır.
  #3184 calimalitiko 12 | 7 yıl önce