kayıt


galatasaray futbol takımı

 1. 910
  badou ndiaye'nin gidişinin fernado'nun sakatlığının faturasını ağır ödeyen takım bu iki tempolu adamın yerine donk ve selçuk gibi aheste aheste oynayan adamlar girince orta sahaları dağıldı bakmayın hala tepede olduklarına kenardan iyi getiriyorlar merkezlerinde de gomis gibi bir golcü var yoksa şimdiye çoktan dip yapmışlardı.
   
 2. 909
  Son 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet alan takım.
   
 3. 908
  bugün kazanırsa bir daha bırakmamak üzere liderliği devralacak takım.
   
 4. 907
  olur da bunlar bu yıl şampiyon olursa fenerbahçe'nin de, beşiktaş'ın da, başakşehir'in de kapısına kilit vurulsun.
   
 5. 906
  ilk 11'i alt alta yazıldığında çok iyi bir takım yalnız yedek kulübesi ve hocası felaket gazla hakemle buraya kadar geldiler buradan ileri biraz zor giderler.
   
 6. 905
  her maç mutlaka duran toptan 1 gol yiyen, sezon başından beri medyanın şişirmesiyle şampiyon gibi karşılanan balon takım. teknik direktörünün igor tudor olduğu maicon, belhanda, yasin, denayer gibi vasat adamlarla bir yere varamayacaklarını sezon sonunda göreceğiz.
  #318612 srecko94 | 5 ay önce
   
 7. 904
  tarihi boyunca her daim kadrosunda mutlaka en az bir emek hırsızı bir çirkin futbolcu barındıran ezik camia, tarihsel sürece baktığımızda sahtekarları; arif, baros, keita, burak yılmaz, yasin öztekin, çirkefleri; erhan, ismail, bülent, hagi, h.ünsal, filipescu, batista, melo, ndiaye. adamlar çirkeflik üstüne master yapar hocasına bakılsa yeter gerçi her maç diğer kulübeye babalanan bir hanzo.
   
 8. 903
  kırılganlık seviyesi zirvelerde olan şişirilmiş takım. takım içinde bu gibi durumlarda ''ayağa kalkın ulan'' diyecek saha içi liderleri de yok bu açıdan kendilerini bilic dönemi beşiktaş'ına benzetebiliriz bence. belhanda, n'diaye gibi oyuncular sezonu koparmanıza yetmez. bu gibi oyuncuların kötü performans verdiği bir günde doğal olarak yedek oyunculara yönelirsiniz ancak bu sezon yedek kalan selçuk ve yasin gibi tipleri görünce aslında kadro kalitesi olarak da çok mükemmel olmadıklarını görüyoruz. büyük maç kazanmadan şampiyon olurlarsa eğer bu da türkiye liginin ayıbıdır.
  #318061 srecko94 | 6 ay önce
   
 9. 902
  iyi futbolculara sahip kötü takım, maçın kısa periyotlarında esip gürlüyorlar sonrası yok, alan parselizasyonları sıkıntılı bu sebeple tek pasla derinlikleri kayboluyor daha öncede yazdım iyi oyunculardan kurulular ama başlarında tudor köylüsü olduğu için başarılı olmaları zor.
   
 10. 901
  derbide oyun olarak ezilen ve 2-0 yenik durumda olan takım. daha büyük diyebileceğimiz maçlarda varlık gösteremiyorlar.
   
 11. 900
  yine yeniden güçlü bir ekip karşısında tüm defoluları ortaya çıkan takım. lig başlarken de aynı şeyi söylüyordum bu takımın gomis, muslera ve fernando dışında fark yaratacak oynucusu yok ayağa top yapan ve az futbol oynamayı bilen her takım galatasaray'ı zorlar diye. nitekim de zorlamayı bırak 5'lik oldular bugün. çok şişirilen maicon, belhanda ve saatli bomba n'diaye gibi futbolcuların tek tek tam bir balon olduğunu düşünüyorum. sezon başında bu takım 2011-12 sezonundaki takım ile karşılaştırılıyordu ama o seneki takım bana göre bunları dümdüz eder yollar. galatasaray 20 puan farkla şampiyon olsa bile böyle. bu zamanki performansları tamamen türkiye ligi'nin berbatlığındandı ve bu gece yine bu gerçek ortaya çıktı.
  #317658 srecko94 | 6 ay önce
   
 12. 899
  genelde maçlara hayvani baskıyla başlayıp sonrasında kabuğuna çekiliyorlardı bugün lastik patlattılar, sezon başından bu yana gomis'in ekmeğini fazlasıyla yediler şu takımdan gomis'i çeksen orta sırada olurlardı kısacası an itibariyle yavaş yavaş olması gerektiği yere doğru ilerliyorlar.
   
 13. 898
  bugünkü maçta 30. dakikadan sonra coşkusunu enerjisini kaybeden ekleme ulama takım, hemen hemen bütün maçlarda belirli periyotlarda ölümüne baskı ölümüne pres yapıp golü istiyorlar golü bulamadıklarında sıkıntılar başlıyor bakmayın fazlaca puan topladıklarına kötü oynadıkları dakikalarda gomis'in becerisiyle çok maç çevirdiler.
   
 14. 897
  seyircisiz oynama ve para cezası alması gereken takım. iyi bir teknik direktörleri ve iyi yedekleri yok. tudor'un b planı olmaması dolayısıyla b planları da yok! cüneyt'in tavırlarından anlaşılan üstten emir gelmiş, ee namoğlu gibi fanatik gs'li biri var arkalarında!
   
 15. 896
  adım adım şampiyonluğa giden takım. siz hala balon diyin. maç fazlasıyla aramızdaki puan farkı 11 oldu. bjk ile de 8 puan yaptılar arayı.