kayıt


galatasaray futbol takımı

 1. 658
  muslera'nın standart bir kaleci performansı, sneijder-poldi-yasin pas organizasyonunun doğru alan savunması ile kapatılması sonucunda sahadan rahatlıkla silinecek bir takımdır, bunu görmek çok zor değil.

  geçen yıl olması muhtemel çöküş sir ismail kartal tarafından ertelenince sadece defoları halı altına süpürüldü, 3 kupanın ne kadar kredisi olacaktır hamza hamzaoğlu için bilmiyorum ama 9. hafta eğer bir teknik direktör takımından istifa edecekse bu hamza hamzaoğlu olacaktır.

  umarım kalan dönemde jason denayer ve oumar niasse ile transfer sezonunu da kapatırlar. kriz sonrası beklenen olur ve yine abdurrahim albayrak'ın kapısında soluğu alırlar. (bkz: ay löv yü hozam )
   
 2. 730
  vasat altı takım. şu takımı nasıl yenemedik hala aklım almıyor. ah pereira ah !
  #264318 valarmorghulis78 | 2 yıl önce
   
 3. 659
  şebelek apo olmayınca, sarayın kapısında kulluk yapmayınca, eyyamcı (ve de şikeci) türk hakemleri yanlamayınca ve en önemlisi de jurnalci-kumpascı lobicileri olmayınca ptt lig seviyesinde takım olduğu kabak gibi ortaya çıkan asalaklar ordusu.

  cl liginde gol (puan almayı geçin) atıp atmayacakları konusunda bile şüpheliyim.burak hırsızı gidince bunlar orta sahayı bile geçemez ya laaaynnn!
  #251463 tugrulpasa 12 | 3 yıl önce
   
 4. 661
  geleceği muslera'nın formuna bağlı takım.
  #251480 tayyar durdan | 3 yıl önce
   
 5. 665
  anasını avradını sikeyim 5 yıldır şl'ye gidiyorlar bir defa bayerni çekin lan bir defa barçayı çekin seneye biz gideriz birinci torbadan bayern ikinciden real üçüncüden psg gelir.
   
 6. 677
  stadları boş, oyuncu kalitesi yerlerde, yenilgiyi baştan kabullenmiş gibi bir hali olan takım. allah durumunuzu bozmasın gençler.
  #254741 715 | 3 yıl önce
   
 7. 796
  bu takıma bu sezon iki maçta dört puan kaybettik.
  bu takıma geçen yıl şampiyonluk kaybettik.

  bu takıma bu sezon iki maçta dört puan kaybettik.
  bu takıma geçen yıl şampiyonluk kaybettik.

  bu takıma bu sezon iki maçta dört puan kaybettik.
  bu takıma geçen yıl şampiyonluk kaybettik.

  bu takıma bu sezon iki maçta dört puan kaybettik.
  bu takıma geçen yıl şampiyonluk kaybettik.

  neyse daha fazla yazmayayım monitöre yumruk atacağım yoksa.
   
 8. 20
  güzel bir yola girmiş takım.umarım böyle devam ederler.
  #49287 syd12 | 6 yıl önce
   
 9. 606
  ingilizler'in mirror'undan, ispanyolların bilmem ne gazetesine kadar, oynamış olduğu gençlerbirliği müsabakası tartışılan takım. 2011 yılında, gençlerbirliği maçında yaşanan pozisyonların onda biri etmeyecek pozisyonlar için neler dendi neler. kamuoyunda, gençlerbirliği maçından sonra oluşan huzursuzluk halini dindirecek kurumlar nerede?
  #235455 715 | 3 yıl önce
   
 10. 624
  kupa finalini kazanarak seneyi iki kupa ile kapatmış takım. baldır, şikedir, hakemdir bunlara ben de katılıyorum ama üstünde durmak istediğim konu farklı.

  mesela ligi şampiyon olarak kapatsak ve 4. yıldızı taksak, kupa finalinde bizim oyuncular top oynamazdı. her iddiasına girerim ki aynı durumda galatasaray yerine fenerbahçe olsaydı kupayı bursa'ya kaptırırdı.

  bizim bütün branşlarda en ufak bir zaferde gevşeme alışkanlığı var. mesela bir maçta gol atalım ve 1-0 olsun, hemen gevşeriz, atak yapmayız, topu rakibe veririz ve bir gol muhakkak yeriz.

  işte fenerbahçe'nin en büyük sorunu bu. sanırım vizyonu dar bir kulüp şu aşamada. kimse bana fenerbahçe ülker örneği de vermesin. eğer yönetim tamamen fenerbahçe'nin elinde olsaydı asla o başarıları sağlayamazdık. voleybol için de aşırı para harcadık, tamamen o sayede.
  #238296 kupur 12 | 3 yıl önce
   
 11. 669
  şu sıralar bir ilginç takım.

  arkadaş rakiptir, beter olsunlar diyorum tamam da bu kadar rezil bir şekilde yönetilir mi bir kulüp? ne yapmaya çalıştıklarını anlayan varsa bana da anlatsın lütfen. çöp futbolcuları sağa sola kiralayıp maaşlarını ödüyorlar, gönderdikleri çöplerin fesih bedelini ödüyorlar, kadroda kalan çöplere zam yapıyorlar, kadro zaten çok yumuşak ve yetersiz üstüne telles ve melo'yu da yolladılar. şampiyonlar liginde geçen sene folloş oldular zaten, bu yıl jem, bilal, ne kadacak şl'de. üstelik adamların iki santroforu var burak ve umut.* lig, kupa, şl bu kadroyla nasıl gidecek bilmiyorum. tabi transfere 5 saat kala bombaları patlatırlar mı bilemem.

  kıssadan hisse: mevlananın bir lafı vardır: sanma ki dert sadece sende var, sendeki dertleri nimet sayanlarda var.
  meali: biz burada iki forvetle olur mu, nasıl geçer bu lig, transfer gelcek mi diye niye yırtınıyoruz, şunların haline bakıp şükredelim bence.* bu kadro kuruldu ya, üstüne bir forvet gelmese de razıyım. yani hiç olmadı adem büyük, muhammet demir'e yok demem, ama buna da şükür.
   
 12. 797
  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik
  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik
  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik


  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik
  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik
  bu takıma bu sezon iki maçta bir gol atabildik

  neyse daha fazla yazmayım aksi durumda vitor denilen dallamanın tüm sülalesi ile ilgileneceğim..
  #280308 imdatbutonu 12 | 2 yıl önce
   
 13. 851
  bulundukları duruma gerçekten üzülüyorum. görgüsüz, şımarık beşiktaşlıları gördükçe bu adamların değerini gün geçtikçe daha iyi anlıyorum. beşiktaş gibi dostum olacağına galatasaray gibi düşmanım olsun. * şaka şaka beter olun i*neler, yine tarih yazdınız. bu arada galatasaray ın son avrupa maçları gerçekten rezalet, bi ara kendilerine avrupa fatihi falan diyorlardı ilginç.
  #308847 ultrasfenergfb | 10 ay önce
   
 14. 874
  Uçurumun kenarındaki yıkık ülkenin uçurumdan aşağı baştan aşağı sallanmış futbol takımı. bu yıl yaşanacak olası bir başarısızlık ile ki ellerinde sadece lig şampiyonluğu kaldı, 2011 yılında yaşadıkları çöküşün daha ağırını yaşayacak ve bu kez kurtulamayacaklar. tabi bu öngörü devlet vs kurumların yardım eli uzatmayacağı varsayarak yapıldı (konu galatasaray olunca pek inandırıcı gelmiyor farkındayım)

  Ne istiyorum biliyor musunuz renkdaşlar, tanrı bize o 12 mayısta yaşattıkları acının intikamını almayı nasip etsin, uçurumun kenarında bir de biz tekme vuralım arkalarından ve bir daha düştükleri çukurdan çıkamasınlar.

  gaz bombalarından ölümle burun buruna gelmiş fenerbahçeli çocukların ahı bulacak sizi, gün yakındır...
  #311038 blues1907 | 10 ay önce
   
 15. 21
  istikrarlı bir defans hattı olamayan takım.

  1. hafta hakan-dany-ujfalusi-eboue
  2. hafta hakan-semih-ujfalusi-eboue
  3. hafta hakan-semih-dany-eboue
  4. hafta hakan-semih-cris-eboue
  5. hafta riera-cris-dany-eboue
  6. hafta hakan-semih-cris-eboue
  7. hafta riera-cris-dany-eboue
  #49299 muz orta 12 | 6 yıl önce