kayıt

fenerbahçe spor kulübü kongre üyesi

 1. 7
  aziz yıldırım'ın karşısına bir aday çıkarsa nasıl tavır alacakları merak ettiğim kongre üyeleri. son seçim sonuçları şöyle:

  mehmet ali aydınlar: 2.383
  aziz yıldırım: 6.821
  geçersiz:176
  toplam kullanılan oy: 9.380

  kongre üyelerinin bir çoğu aziz yıldırım döneminde kulübe üye yapılmış. amatör branşların hepsi aziz yıldırımı desteklemiş. hatta 1907 derneği'de. kadıköylü üyelerde yıldırımcıydı. arada büyük bir fark var gibi gözükse de bence aydınlar fena oy almamış. mehmet ali aydınlar'a büyük bir tepki vardı. federasyon başkanlığı yapmamış olsaydı fenerbahçe'nin başkanı olabilirdi. kendini taraftara anlatması gerekiyor. bu da aziz yıldırım döneminde imkansız. neyse konumuz bu değil.

  bence seçime başka bir aday girse alabilir. mesela sadettin saran girse fena oy almaz. alamasa da aziz yıldırım yönetimini sallayabilir. yaşanılan sportif başarısızlıklar, aziz yıldırım'ın geçirttiği sinir buhranları, galatasaray'ın bu sene aldığı şampiyonluk, fenerbahçe'yi en rahat şampiyon yapan hocayı göndermesi etkilemiştir üyeleri.amatör branşlardan yine full çeker ama diğerlerinden büyük olasılıkla oy kaybeder.

  yani aziz yıldırım yine aday olacaksa eli düzgün tek bir aday çıksa iyi olur. ali koç'a hiç değinmiyorum. bence o aday olursa alır gibi geliyor. bir çok kişi aziz yıldırım ile seçim yarışına giren hiç kimse galip gelemez diyor ama şu tabloya bakınca umut var gibi duruyor.
  tabi kongre üyesi olan ya da kongre üyelerini tanıyan, bilen varsa gelip bize anlatabilir. biz de ona göre boşuna ümit etmeyiz.


  #236626 piraye 12 | 3 yıl önce
   
 2. tümünü gör