kayıt

bafetimbi gomis

 1. 1
  niang`ı almadan önce de gündemimizde olan lyon`lu forvet. bugün çeşitli haber kaynaklarınca yeniden peşine düştüğümüz söyleniyor. lakin ben hala alex varken sow ve kuyt`un yanına 3. bir forvet neden alınacak anlayabilmiş değilim.

  aykut kocaman`ın 4-3-3 uygulamak istediğini ve 3 temmuz darbe girişimi olmasaydı emenike-niang ve bir forvet ile daha bunu yapmaya başlayacağını biliyoruz. ancak madem bu sene bu sistem yapılacaksa önce alex`in gönderilmesi gerekmez mi? maliyeti yüksek ve sonuçta yabancı kontenjanı yiyen bir futbolcu. taraftarın gözünde efsane olduğundan alex`i yedek bırakamazsın. onsuz bir sistem ancak o gönderildikten sonra uygulanır.

  kısacası alex bağımlılığından kurtulacak formülün en büyük destekçisiyim ancak bu yapılacaksa önce alex gönderilmeli. o varken bu sisteme geçişin ilk denemeleri sancılı olacağından eski sisteme dönülmesi yönünde taraftar baskısı olacak ve bu bağımlılık asla bitmeyecektir.

  hay anasını satayım gomis başlığı ferguson`un taktik tahtasına döndü. neyse kusura bakmayın artık idare edin sonuçta tanımı var adamın yukarıda formata aykırılıktan değil de garip oldu yani..
  #26152 gios 12 | 6 yıl önce
   
 2. tümünü gör