kayıt

fenerbahçe dergisi

 1. 21
  az önce beni yine kazıklamayı başaran kulübümüzün dergisi. 2016 nisan ayında 12 aylık abone olmuştum. yanılmıyorsam puan farkı da azalmıştı ve şampiyonluk havası az da olsa hissediliyordu. o gazla beni arayan yetkiliye tamam dedim abone oluyorum. o günden beri her ay şöyle bir sayfalarını çevirip de çöpe attığım bir yayındı. sonra bugün yeniden aradılar dergi satışları iyi gitmiyormuş. 2017yılında 10. aydan sonra artık yeni abonelik de alınmayacakmış. fakat şu an bana önerdikleri gibi aboneliği yenilersem kulüpten teşekkür mektubu alacakmışım. fotoğrafım da dergide yayınlanacakmış. tamam dedim hadi uzat neyse. daha sonra aramızda şöyle bir konuşma geçti aşağı yukarı:
  - onaylıyor musunuz?
  - evet onaylıyorum.
  - nisan ayına kadar size iki adet dergi gelecek
  - neden iki adet
  - aboneliği yenilediğiniz için
  - aslında benim zaten nisan ayına kadar aboneliğim yok muydu neden nisan'dan sonra yenilemiyorum
  - aboneliğiniz 10. ayda bitecek zaten daha önceden de aboneliğiniz olduğu için size o aylarda 2 adet dergi gelecek
  - ya tamam anlıyorum da benim nisan ayına kadar aboneliğim var neden 2017'nin 10. aya kadar nisandan sonra yenileyemiyorum?
  - öyle olmuyor beyefendi maalesef
  - tamam neyse olsun bari

  yani bizim dergiciler zaten aboneliğimin olduğu kasım, ocak, şubat ve mart ayları için tekrar abonelik yenilediler ve bu aylarda bana iki adet dergi yollayacaklarını söylediler. ikna etmem de zor oldu tamam dedim hadi neyse bari tek dergi yollayın boşverin.

  içimdeki fenerbahçe aşkı göz göre göre 4 ay için ekstra kazıklanmama sebep oldu.

  olsun lan kulüpten mektup alacağım daha ne olsun alkdlahfkgakjdgakjsd.

  malım galiba.

  evet.
  #292359 uo | 2 yıl önce
   
 2. tümünü gör