kayıt

fenerbahçe

 1. 932
  daha dün yazdığım yazının(hemen üstte) mürekkebi kurumadı bunlar beni yine aradı. artık öyle kankayız ki telefonumda " fenerbahçe adres" diye kayıtlılar. abonelik işlemleri için adres değiştirmem gerekiyordu. onun için kaydetmiştim zamanında. hanım kızımız yine aradı ve aşağı yukarı şöyle bir konuşma geçti aramızdı:

  -merhaba uo bey nasılsınız efendim bugün
  -iyiyim siz ?
  -bizler de çok iyiyiz fenerbahçe ile daha mutluyuz nasıl memnun musunuz kulüpten?
  -hayır bu aralar değilim*
  -neden? fenerbahçe bizim ortak değerimiz onu çok seviyoruz küskünlük olmaz seviyoruz değil mi?
  -evet seviyoruz fakat bu aralar beğenmiyorum bir orta saha bile transfer etmedik. ayrıca ben türkiye'yi de çok seviyorum fakat şu sıralar yaşananlardan memnun değilim olay buna benziyor
  -ehi ehi transfer işlerine biz bakmıyoruz ayrıca bize düşen daima destekle....... (burada sözünü kesiyorum)
  -sadede gelelim?
  -efendim sizler için size özel bir forma tasarladık heykel şeklinde. 35 cm büyüklüğünde sarı lacivert büst şeklinde çubuklu bilmem ne ağacından yapılmış materyaliyle sizlere özel ........ (bu kısmı tam anlamıyorum bir şeyler diyor) sadece 20 lira
  -hayır almayı düşünmüyorum eöööö kaç para dediniz? (almak istemiyorum fakat içimden de ulan fiyat çok ucuz alsam mı diye geçiriyorum)
  -efendim 12 ay taksitle ayda 20 lira
  -e pahalıymış almayı düşünmüyorum saolun
  -neden çok güzel bir ürün (ürün özelliklerini sıralıyor yine)
  -istemiyorum
  -(yine bir şeyler anlatıyor burada ve araya giriyorum)
  -bakın beni zaten hep arıyorsunuz bir şeyler satmak için elimden geldiğince de alıyorum. fakat dediğim gibi şu sıralar kulübe kızgınım. işler hiç istediğim gibi gitmiyor. devre arasında transfer yapmadan girdik. sosa'yı aldıktan sonra tekrar arayın olur mu ?
  -peki iyi günler tekrar görüşmek üzere
  -görüşürüz

  işte böyle dostlar kulüp artık iyice işportacı oldu. yalnız o değil de sosa gelirse ben bu malı almak zorunda kalırım. gerçi sosa gelsin o kadar parayı veririz nedir yani. sosa gelmez zaten ya bizde o para ne gezer. gelmez di mi lan sosa ? gelmez ya.
  #298271 uo | 1 yıl önce
   
 2. tümünü gör