kayıt

hhb

 1. 32
  hangi köşenin yazarı olduğunu merak ettiğim sözlük kullanıcısı. twitter hesabında öyle yazıyor çünkü. malum sözlük semalarında yeniyim. kendisini tanımıyorum fakat sol kutuda görünce merak ettim.
  bununla beraber tribün çocuğu da değilim. gittiğim maç sayısı 2 adet. öyle işte uzaktan sevebildik anca. kısmetse bundan sonra daha sık gideceğim. neyse konu dağılmasın konu ben değilim. fenerbahçe - palermo maçına gitmiştik. telsim tribünündeydik. ünifeb götürmüştü maça ve çok eğlenmiştik. hatta arkadaşlarla beraber olup ulusoy istifa tezahüratı yapmıştık. oranın müdavimleri falan gülmüştü güzel olmuştu. sonra o sırada fenerbahçe forması giyen deniz barış‘a tribünlerden tepki oldu. yuhaladılar falan. belki de televizyona bile yansımamıştır çünkü gayet cılız bir tezahürattı. fakat ben bu saçmalığa katılmamıştım. kendi sahamda özellikle de güzel futbol oynarken kendi futbolcumu yuhalayacak değildim. orası bizim evimizdi çünkü. demin dedim ya hhb‘yi tanımıyorum fakat ismini sol kutuda görünce merak ettim diye. galiba kendisi o üzücü olayın içindeymiş. aykut hoca‘ya alex‘in nerede olduğunu soranlardanmış. sahi alex neredeydi o günlerde ? tamam şimdi hatırlar gibi oldum. takımdan ayrılmıştı. bu durumda takım kötü gittiğinde ne yapılmalıydı? klasik bir fırsatçı taraftar refleksi gösterip aykut koca‘ya alex‘in koordinatları sorulmalıydı. tıpkı ersun yanal‘a hakan şükür‘ün sorulduğu gibi. olmalı mıydı ? olmamalıydı bence. değişmemeliydi. "değişmezsem ben olamam ki " diye düşünülmemeliydi. takıma destek devam etmeliydi.

  edit: 1907 12 tarafından "tezahurat meselesini yanlış anlamış olabileceğime" dair mesaj aldım. eğer yanlış anladıysam hhb‘den özür diliyorum. ulan bu yaşa geldik ne google kullanmayı ne de okumayı öğrenebildik *
  #72527 uo | 5 yıl önce
   
 2. tümünü gör