kayıt

aykut kocaman

 1. 705
  ferudun niğdelioğlu‘nun haberine göre sneijder‘i istemeyip nobre‘yi isteyen teknik direktör. nedeni ise krasiç gibi olmasından dolayıymış kısacası kendi takımında fazla şans bulamamasıymış....

  hocam sen krasiç‘i hazır edemediysen, bomba gibi dinamik, hazır gelen meireles‘i diğerleri gibi yavaşlatırsan, taktik olarak sow‘u yalnız bırakırsan kusura bakma ama cristiano ronaldo bir kanatta ileride messi olsa sen yine de bişeyler ba-şa-ra-maz-sın.

  futbol taktik, motivasyon, kondisyon olayıdır. 2 sene önce taktik yoktu ama yeni malatyaspor maçından sonra takımın ateşlenmesi vardı. o sayede 18de 17 yapıldı. her zaman bu şans ayağına gelmez. o dönemde de diyordum, taktik olarak sıfır fenerbahçe diye hala da öyle. merak edenler o sene bjk ve gs maçlarını nasıl kazandığımıza bakabilirler. ben o maçların hepsini daha çok euro 2008‘deki milli takıma benzettim. taktik yok, motivasyon ise üst düzey.

  bir diğer not ise; sürekli bu disiplinsiz bu saygısız diye futbolcuları harcaması. örneğin; issiar dia, okan alkan, emre belözoğlu, alex de souza, özgür çek vs...
  anladık hepsi birer birer hata yapmış olabilirler, ama senin görevin hata yapana ceza kesmek değil. kol burktu diye kolu kesip atmak mantıksız. hiçbirini kazanma yoluna gitmedi, bu yüzden de fenerbahçe‘ye fazlasıyla zarar verdi. sanırım iyi, saygıdeğer evlat selçuk şahin ve tayfasıyla kendi mücadelesini verecek.

  not: fenerbahçe‘nin hiçbir futbolcu transferine gerek duymadığı taraftarıyım. öncelikle aykut kocaman yerine adam akıllı teknik direktör ve egosuz bir başkan transfer edilmesi yönünde fikir belirten taraftarım. olay sadece kadroda bitseydi, zico değil çeyrek final gruplardan çıkamazdı. bu sene dortmund değil lider zar zor 3. olurdu.
  #75501 basargfb 12 | 7 yıl önce
   
 2. tümünü gör