kayıt

ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena

 1. 30
  türkiye cumhuriyeti devleti‘nin utanç abidelerinden biridir.
  devlet bu stadı yaparak rekabet kurallarını hiçe saymıştır. içlerinde fenerbahçe ve beşiktaş gibi takımların da olduğu kulüpler kendi stadlarını yapmaya çalışırken gs‘ye bu stad hediye edilmiştir. ne karşılığında ? zaten devletin olan arazinin karşılığında. devletin stad yapmak gibi bir görevi eğer varsa bunu ihtiyaç duyan şehirlere yapar. o şehirlere yapar ki bu bölgeler spor bakımından kalkınsın.
  hadi diyelim ki " gs‘nin avrupa başarısı önemi rerererere rörörörörö" muhabbetteni yedik. tanıtım falan önemli dedik. e o zaman yüce devletimiz neden tanıtım katsayısı gsx10000 olan formula 1‘e 60 milyon dolarlık parayı vermekten çekiniyor ? neden topu özel sektöre atıyor ? çelişkiler yumağı.
  devletin görevi rekabeti darmadağın edecek stadlar yapmaktansa amatör branşların gelişimi için spor salonları, atletizm sahaları, yüzme havuzları ve çeşitli spor kompleksleri yapmaktır.
  devlet bu stadı yapıyorsa, buraya milyon dolarlarını yatırıyorsa sakın ola ki olimpiyatta hasbelkader başarılı olan sporcularla övünmesin. çünkü bu köhne düzenden çıkan başarılı sporcular sistem hatasıdır. bu düzen başarılı olma potansiyeli yüksek olan gençleri dahi öğütmek ve yok etmek üzerine kuruludur. sakın ola ki aslı çakır alptekin ve özellikle gamze bulut ile övünmesin. devlet paralarını haksızca, sırf populizm uğruna savururken aslı çakır alptekin şu anda beden öğretmenliği yapıyor. gamze bulut da kötülüklerin anası olarak gösterilen fenerbahçe tarafından destekleniyor. yazıklar olsun.
  #80198 uo | 5 yıl önce
   
 2. tümünü gör